reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śmietnik

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Myangel a na jakiej podstawie to stwierdził?? Ja się jeszcze wkręcam w bliźnięta,... do jutra ;) Pewnie lekarz mnie jutro uświadomi, że nie tym razem :)) Najlepszy wkręt miałam wczoraj - USG mojej kolezanki w 6 tygodniu ciązy dzidzia miała 4 mm a moja dzidzia 8 mm (podwójna dawka) i zaczęłam se wkręczać... a może jednak? :))
 
reklama
wiolcia no robił usg to to nie wyklucza? :D Myslalam, ze to juz pewne :p Ale pytalam go powiedzial, ze na pewno jest tylko jeden maluszek :)
 
Oj kochana ja to jestem w stanie sobie tak wytłumaczyć, że na USG dobrze nie widać bo jedno drugiego zastawia yy.gif
 
Wydaje mi się ,że chłopiec. Bo i przeczucie i zachcianki jak na synka.
 
wklejam tabelkę komu chlopca komu dziewczynkę, nie wiem czy znacie ale warto sprawdzić :) Mnie z córą wyszło na corę, teraz wychodzi synek :) Sprawdziło się na większości moich znajomych, na bratowej :) zobaczcie same:

Komu Chłopca, Komu Dziwczynkę ?

Myślę,ze to metoda oparta na Chinskim kalendarzu plodnosci :)

A tutaj jeszcze ankieta, ktora procentowo pokazuje kto ma ile szans na dziewuszkę a kto na chlopaka :) Mnie z corka sie sprawdzilo :) Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.
 
wklejam tabelkę komu chlopca komu dziewczynkę, nie wiem czy znacie ale warto sprawdzić :) Mnie z córą wyszło na corę, teraz wychodzi synek :) Sprawdziło się na większości moich znajomych, na bratowej :) zobaczcie same:

Komu Chłopca, Komu Dziwczynkę ?

Myślę,ze to metoda oparta na Chinskim kalendarzu plodnosci :)

A tutaj jeszcze ankieta, ktora procentowo pokazuje kto ma ile szans na dziewuszkę a kto na chlopaka :) Mnie z corka sie sprawdzilo :) Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.

W obu testach wyszło, że dziewczynka :-)
I mąż też cały czas mówi dziewczynka, rodzina mówi dziewczynka...nie wiem co w tym jest, ale chyba strasznie by chcieli żeby tak było bo w obu naszych rodzinach sami chłopcy :-D
 
reklama
W obu testach wyszło, że dziewczynka :-)
I mąż też cały czas mówi dziewczynka, rodzina mówi dziewczynka...nie wiem co w tym jest, ale chyba strasznie by chcieli żeby tak było bo w obu naszych rodzinach sami chłopcy :-D
Ja sama jestem ciekawa, na szczescie przekonamy się wszystkie juz za kilka tygodni, ciekawe czy te wszystkie prognozy i testy się sprawdzą ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry