reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śmietnik

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mamolka ja dwa razy lezala na OCP i raz na ginekologii - pierwszy raz na ocp jak mnie pies przewrocil na ulicy w 22 tygodniu i zaczela sie macica stawiac, drugi raz na ocp jak mialam kolke nerkowa i trzeci na ginekologii w 32 tygodniu tez na kolke - za kazdym razem i na ocp i na gin. lezaly kobiety z poronieniami, po "czyszczeniu" musialy sie naogladac, strasznie to przykre bylo...
 
reklama
Mi wychodzi dziewczynka:) tak tez i ja czuję, pierwszym dzieckiem sie zgadza, więc zobaczymy;)
 
W jednym chłopak, w drugim dziewczynka. Ale przeczucie mam na szura;)
 
wyszło na chłopaka w obu testach, ja też czuje, ze bedzie chłopak...??? zobaczymy :)
 
wracając do przeczuć to ja zawsze marzyłam o córeczce - ale w kościach czuję, że na przekór będzie chłopak:)
a teraz jest mi zupełnie wszystko jedno. Chciałabym tylko żeby moja dzidzia była zdrowa i grzeczna:)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry