reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smoczek Lovi 6+ jak wygląda?

lidia.aaa1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Kwiecień 2020
Postów
287
Mamusie, które używają tego smoczka - czy fabrycznie wygląda jak na zdjęciach?
Wzięłam dziś pierwszy raz do umycia i wyparzenia i w trakcie mycia szczotka do smoczków mi przez niego "przeszła". Teraz nie wiem czy uszkodziłam i do wyrzucenia, czy tak to wygląda fabrycznie (nie przyjrzałam się przed myciem).
Chodzi o rozcięcie w taki krzyżyk. Tylko jest trochę krzywo, także nie wiem czy tak ma być?
IMG_20200525_100632.jpg
IMG_20200525_100635.jpg
IMG_20200525_100639.jpg
 
reklama
Mamusie, które używają tego smoczka - czy fabrycznie wygląda jak na zdjęciach?
Wzięłam dziś pierwszy raz do umycia i wyparzenia i w trakcie mycia szczotka do smoczków mi przez niego "przeszła". Teraz nie wiem czy uszkodziłam i do wyrzucenia, czy tak to wygląda fabrycznie (nie przyjrzałam się przed myciem).
Chodzi o rozcięcie w taki krzyżyk. Tylko jest trochę krzywo, także nie wiem czy tak ma być?Zobacz załącznik 1124528Zobacz załącznik 1124529Zobacz załącznik 1124531
Wg mnie uszkodzilas go i powinnaś kupić nowy.
 
reklama
Zmieniłabym zatem markę smoczków na coś innego. Te krawędzie po ściśnięciu mają być gładkie, a nie poszarpane.
No chyba że komuś "bylejakość" nie przeszkadza.
Czepiasz się nawet smoczka do butelki? Naprawdę?
Już widzę jak ktoś ściska w sklepie smoczek aby zobaczyć jak Ty to powiedziałaś "bylejakość". Pomijając już fakt że wypowiedziałaś się temat smoczka który jest Tobie obcy 🤷 gdzie tu logika wypowiedzi skoro nie miałaś styczności z tym produktem 🤦 pozdrawiam 😎
 
reklama
Ale są 2 rodzaje smoczków 6+
My np mamy normalny 6+ i ma on okrągła dziurkę ale są też 6+ na kaszke i tam jest taki krzyżyk.
Screenshot_20200526-102417_Samsung%20Internet.jpeg
 
Do góry