reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

a co do włosów.. to dziekuje:-) , ale moim marzeniem zawsze było miec proste ciemne włosy, wiec możemy sie zamienic :-):-):-)
Ale tak to juz chyba jest, ze jak ktos ma proste to chce kręcone, a ja ktos z kreconymi chce proste, nie dogodzi sie :-)
 
reklama
wavejka Boże straszne to co musiałaś przeżyć. ale mam nadzieje ze córeczka szybko wyzdrowieje :) jest duża i na pewno bardzo bardzo silna i zanim sie obejrzysz a będziesz miała ją przy sobie :) Trzymam mocno za to kciuki :)
moja mama wiec jak to jest nie wrócić z dzieckiem do domku bo ja mam siostrę bliźniaczkę i mimo że urodziłam się o czasie to ważyłam 1700 z groszami i leżałam miesiąc sama w szpitalu ....
a ja sama wiem jak to leżeć w szpitalu dostawać leki wiedząc ze traci się dziecko, nie spać całą noc i płakać ...nie życzę tego nikomu .......


Ja studiuje na AE w katowicach to juz 8 semestr :)
 
wavejka masz rację - nie dogodzi się :) Jak tam Twoja kruszynka? Wiesz już coś kiedy wychodzi do domciu?

Layla co z Igorkiem?

megicarpenter a co studiujesz? Jaki kierunek? Może miałam tych samych wykładowców co Ty to Ci coś podpowiem jak z zaliczeniem itp. ;-)
Ty miałaś najgorzej z nas wszystkich, bo straciłaś swoje maleństwo... Dzielna i silna kobietka z Ciebie!!!
 
najgorsza świadomość jest dla mnie to , że mój Aniołek nie ma grobu ... poroniłam w 7tc . Przyjęłam, że była dziewczynką choć nie wiem ...

najgorsze jest to ze :

Żaluje jedynie, że nie ja pierwsza będe wycierała jej oczy od płaczu...
że nie ja będe opatrywała poranione kolanka ..
że kto inny zaplecie jej pierwszy warkoczyk ... taki malutki .. ale pierwszy ...

czekam na spotkanie z nia

przepraszam ze tutaj na pisałam... i jesli kogos uraziłam
 
megicarpenter o,jak miło:)i ile masz lat?może sie z podstawówki znamy(32 na Kazimierzu).ja jeżdże autem:) więc raczej z autobusu sie nie znamy.


wavejka ładna dziewczyna z Ciebie,a córeczki urocze!a przejść nie zazdroszcze,ja może nie tak jak Ty,ale tez doswiadczyłam leżenia samej na porodówce, w 1 dobie zabrali mi dziecko po alarmie lekarki po [pierwszej wizycie,zaczeła pytac czemu mały taki czerwony,czy płacze/powiedziałam ze nie,zaczeła nim potrzasac,nawet nie pisnał,od razu go zabrali,ja nie byłam w stanie wstac z łózka..rodziłam w sosnowieckiej jedynce,nie polecam,porod był traymą!do tej pory mnie tzresie na mysl...miałam źle założone szwy,peknieta kosc ogonowa-boli do dzis,rane zakażona grzybica...dzwoniłam do meza by przyjezdzał szybko,od razu pobiegli do lekarza,okazało sie ze nikt nie wie o co chodzi,mówili ze mały ma wade krwi,ja od razu panika-anemia sierpowata...ale okazało sie ze miał niska glukoze:/ja Ci życze szybkiego powrotu córci,bedzie dobrze:* i wydajesz mi sie znajoma...nie wiem czy to możliwe,chodziłam do ILO w Dąbrowie. czesto bywałam na Łeknicach pogorii;)



DomiK mały miał sie dobrze,nie bylismy u lekarza,goraczki nie było,przyszedł wieczór i nzów to samo co wczoraj..ja nie wiem co jest grane,niema zadnych innych objawów!:(a co do studiów skończyłam licencjat na Akademii medycznej-bioinformatyke i magisterke na uniwersytecie slaskim-informatyke w specjalnosci bioinformatyka.a aktualnie jestem na IV roku biotechnologii na Akademii Medycznej,tak jak mój maz.
 
O widzę, że napisałyśmy w tym samym momencie :tak:
megicarpenterWłaśnie miałam pytać jak to było, ale nie miałam odwagi :zawstydzona/y: bardzo Ci współczuję. Bardzo chciałabym Cię jakoś pocieszyć, ale żadne słowa nie wyrażą tego co chciałabym powiedzieć. Napiszę po prostu, że jestem z Tobą i mam nadzieję, że Twój kochany aniołek czuwa nad Tobą!

Layla kurcze to niedobrze, że mały znowu gorączkuje... ale jest marudny? A to tylko gorączka czy coś jeszcze? Może to ząbkowanie?
Ja też chodziłam do I LO :) ale tylko 1,5 roku, bo wcześniej chodziłam do szkoły w Czechach (długa historia). Jestem z rocznika '84.
 
Ostatnia edycja:
megicarpenter Twój Aniołek jest z Tobą:*

DomiK jest marudny i nic wiecej,zero kaszlu kataru...ech,mówie Ci,mam dosc:(a ja jestem rocznik 85:)
 
ja studiuje zarządzanie finansowe na Akademii Ekonomicznej:) więc może mamy tych samych wykładowców niektórych :)

ja jestem rocznik 87 i 11 stycznia skończyłam 23 lata :) ja tutaj tj na kazimierzu z mężem mieszkam i mąż chodził na kazimierz do podstawówki on jest rocznik 82. ja jestem z będzina i tam chodziłam do szkoły podstawowej nr 3 no i do liceum też do będzina

Dzięki dziewczyny :) dziękuje bardzo za wsparcie :)

może faktycznie to ząbki :) no ja jezdze autobusem bo mamy tylko jeden samochód :)
 
reklama
megicarpenter więc Twojego męża raczej znam,chociażby z widzenia:) zapewne na Wagowej mieszkacie?kurcze,musimy kiedyś sie spotkac:)jak bedziesz miała ochote;)
 
Do góry