reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

reklama
Kunda mój Amadeo chodził na treningi do Centrum Sportu i Rekreacji w Dg, raz w tygodniu w soboty z nim jezdziliśmy...w sumie to nie był jakis tam klub...dopiero trener tych najzdolniejszych wyłapywał i brał do takiej "poważniejszej" drużyny:)

zonka wielkie gratulacje, w którym szpitalu rodziłaś?

Mnie jutro czeka wielkie sprzątanie w domu po remoncie pokoiku Lenusi:) Ale bede mieć rozrywke że ho ho:p
 
mnie dopiero czeka remon dwoch pokoji bo zamieniamy pokoje chlopaka dajemy wiekszy a taki goscinny zrobimy z mniejszego...na sama mysl ile to roboty juz mi sie nie chce...choc na efetk nie moge sie doczekac....

Pogoda cos sie psuje a ja mam dzis wjazdowy dzien...zeby nie lało
 
Ratujcie...
Nie wiem, co się dzieje... Wcześniej Mały najadał się porządnie i spał jakieś 2-3 godziny, a teraz zasypie 2 minuty po dostawieniu do piersi tak, że nie idzie go dobudzić, a jak tylko poczuje, że jest w wózku lub łóżeczku, zaraz się budzi i w płacz. W ogóle jest jakiś taki niespokojny, bardzo ciężko go uśpić...
Nie wiem już, co robić...
 
Ratujcie...
Nie wiem, co się dzieje... Wcześniej Mały najadał się porządnie i spał jakieś 2-3 godziny, a teraz zasypie 2 minuty po dostawieniu do piersi tak, że nie idzie go dobudzić, a jak tylko poczuje, że jest w wózku lub łóżeczku, zaraz się budzi i w płacz. W ogóle jest jakiś taki niespokojny, bardzo ciężko go uśpić...
Nie wiem już, co robić...

a jak temperatura, kupki w normie wszystko?? wiesz Sebek najadał sie w ciagu kilku minut bo jak zalapie ssanie to tak idzie
 
Karmisz piersia, wiec zwroc dobrze uwage na swoja diete. Moze zjadlas cos co mu szkodzi i przez to ten niepokoj.
 
ja osobiście radze kupić sobie herbatkę laktacyjną :) na wszelki wypadek i powiem ze czasem tak dzieci mają :) przynajmniej moj na początku mial czasem takie dni :)

zgadzam sie z Madie trzeba patrzec niestety co sie je :) bo brzuszek moze boleć ...:( Mikołajka

Gratulacje :) Zonka :) super !!! ze malutki chlopczyk juz z wami jest :) spoznione ale szczere gratulacje :)
 
reklama
Zonka u nas takie akcje były po herbatkach koperkowych i tych, gdzie jest anyż...bo Sebek tego nie toleruje i ma bóle brzuszka no i u nas kolki powodowała witamina K więc musielismy odstawić...
 
Do góry