reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerówka do miasta

Baby-D

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2020
Postów
124
Cześć dziewczyny,
Piszę do Was z prośbą o polecenie wózka spacerowego.
Mieszkamy pod lasem i korzystamy zazwyczaj ze spacerówki z zestawu z gondoli - ma duże, pompowane koła i fajnie się sprawdza. problem jest taki, że dosłownie beznadziejnie się składa :D Także każdy wyjazd z nią jest męczarnią. Postanowiliśmy kupić wózek, który będzie cały czas z nami jeździć autem (żeby nie pakować, wypakowywać, czyścić kół itd).
Polecicie jakieś modele, które łatwo się składają i zajmują malutko miejsca?
Oczywiście wózek musi się też dobrze prowadzić, ale raczej w warunkach miejskich :)
 
reklama
Ja polecam Skiddou Espoo+. Kupiliśmy jakiś miesiąc temu, właśnie dlatego, że jeździ cały czas w aucie. Zajmuje niewiele miejsca, składa się automatycznie, jest w miarę lekki. Można położyć do pozycji zupełnie płaskiej, ma wtedy fajną wentylację z tyłu. Budka jest całkiem spora. Dodatkowo ma w zestawie moskitierę, folię przeciwdeszczową i pokrowiec na nóżki.
I cena bardzo przyjemna, zwłaszcza teraz u producenta (na oficjalnej stronie lub na ich sklepie na allegro). 😁 A firma polska, więc dodatkowy plus. 🙃
 
Ja polecam Skiddou Espoo+. Kupiliśmy jakiś miesiąc temu, właśnie dlatego, że jeździ cały czas w aucie. Zajmuje niewiele miejsca, składa się automatycznie, jest w miarę lekki. Można położyć do pozycji zupełnie płaskiej, ma wtedy fajną wentylację z tyłu. Budka jest całkiem spora. Dodatkowo ma w zestawie moskitierę, folię przeciwdeszczową i pokrowiec na nóżki.
I cena bardzo przyjemna, zwłaszcza teraz u producenta (na oficjalnej stronie lub na ich sklepie na allegro). 😁 A firma polska, więc dodatkowy plus. 🙃
Dziękuję! Już sprawdzam ten model :)
 
Hej! My mamy Recaro lexa elite, mieszkamy w mieście i tutaj sprawdza sie super, lekko sie prowadzi, jest wytrzymały (mój synek nie należy do drobnych dzieci 😛) i taki zgrabny, wszędzie się z nim wciśniemy 😃 co do skladania to składa się do malych rozmiarów, bo kupiliśmy go m.in. z tego względu, co Ty, czyli stary wozek 2w1 zajmowal mnóstwo miejsca i kiepsko sie skladal, a sporo jeździmy autem, więc na dłuższą metę bylo to uciążliwe.
Tu na zdjęciu tez widać taki pasek, dzięki temu mozna go złożyć, zarzucic na ramię i przeniesc jeżeli np nie ma windy w bloku.
Mega praktyczny wozek 🙂
 

Załączniki

  • ecea459f-a8ce-4f67-90d3-202c587632e5.jpeg
    ecea459f-a8ce-4f67-90d3-202c587632e5.jpeg
    93,8 KB · Wyświetleń: 52
Ja mam euro cart volt pro. Kupiony do miasta, jeździł z nami autem. Mi się też podoba jego kosz na zakupy. Dużo rzeczy się zmieści, potrzebnych dziecku. Mam go już 3 lata (dwoje dzieci) i nie zamieniałam na inny.
 
Hej! My mamy Recaro lexa elite, mieszkamy w mieście i tutaj sprawdza sie super, lekko sie prowadzi, jest wytrzymały (mój synek nie należy do drobnych dzieci 😛) i taki zgrabny, wszędzie się z nim wciśniemy 😃 co do skladania to składa się do malych rozmiarów, bo kupiliśmy go m.in. z tego względu, co Ty, czyli stary wozek 2w1 zajmowal mnóstwo miejsca i kiepsko sie skladal, a sporo jeździmy autem, więc na dłuższą metę bylo to uciążliwe.
Tu na zdjęciu tez widać taki pasek, dzięki temu mozna go złożyć, zarzucic na ramię i przeniesc jeżeli np nie ma windy w bloku.
Mega praktyczny wozek 🙂


Dzięki, jaki fajny kolor ma ten wózek :D
 
Ja mam euro cart volt pro. Kupiony do miasta, jeździł z nami autem. Mi się też podoba jego kosz na zakupy. Dużo rzeczy się zmieści, potrzebnych dziecku. Mam go już 3 lata (dwoje dzieci) i nie zamieniałam na inny.

Dziękuję - kosz na zakupy to rzeczywiście ważna sprawa, nie pomyślałam o tym ;)
 
Całkiem nie tak dawno sama szukałam spacerówki „idealnej”. Zależało mi na tym by była lekka, intuicyjna i kompaktowa. Dziewczyny poleciły mi tutaj min. Goody z Chicco. Wózek z którego naprawdę jestem bardzo zadowolona. Jest przede wszystkim zwrotny, łatwo się go prowadzi, a po złożeniu zajmuje mało miejsca. Wózek możesz złożyć jedną ręką. Więc w jednej trzymasz dziecko a drugą składasz…a tak naprawdę składa się sam. Ma fajny kosz pod wózkiem do którego dużo się mieści. Jeśli chodzi o kompaktowość, zwrotność i składanie to nie ma sobie równych uważam. Mamy dwie spacerówki i z tej korzystamy non stop. Zawsze jest pod ręką bo w terenie takim jak miasto sprawdza się idealnie.
 

Załączniki

  • inbound6090722866557809941.jpg
    inbound6090722866557809941.jpg
    695,2 KB · Wyświetleń: 34
Całkiem nie tak dawno sama szukałam spacerówki „idealnej”. Zależało mi na tym by była lekka, intuicyjna i kompaktowa. Dziewczyny poleciły mi tutaj min. Goody z Chicco. Wózek z którego naprawdę jestem bardzo zadowolona. Jest przede wszystkim zwrotny, łatwo się go prowadzi, a po złożeniu zajmuje mało miejsca. Wózek możesz złożyć jedną ręką. Więc w jednej trzymasz dziecko a drugą składasz…a tak naprawdę składa się sam. Ma fajny kosz pod wózkiem do którego dużo się mieści. Jeśli chodzi o kompaktowość, zwrotność i składanie to nie ma sobie równych uważam. Mamy dwie spacerówki i z tej korzystamy non stop. Zawsze jest pod ręką bo w terenie takim jak miasto sprawdza się idealnie.

Też super opcja! A w jakim sensie wózek składa się sam? :)
 
reklama
Też super opcja! A w jakim sensie wózek składa się sam? :)
Opcja jest super i upraszcza życie🙂 Mechanizm składania umieszczony jest tuż na rączce wózka. Jest to guzik który wystarczy wcisnąć i pozostawić wózek do samoistnego składania. Trochę jak Transformers 😁 To samo jest przy rozkładaniu. Wystarczy jedna ręka by rozłożyć wózek Goody.
 
Do góry