reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerówka joie

G

gość _199

Gość
Szukałam "idealnej" spacerówki i w końcu stanęło na firmie joie. Koła są duże, spacerówka jest do 22 kg więc idealnie.
Pytanie brzmi czy która miała spacerówkę z tej firmy i poleca jakiś konkretny model ? Zależy mi na dużych kołach i dobrej amortyzacji, oraz wadze do 22 kg. No i cena najlepiej do tysiaka.
 
reklama
Ja mam Joie mytrax ;) kupiłam 3.5 roku temu nie wiem jak teraz cenowo wyglada. Woziłam starszaka przez rok. I czekał na młodsze dziecko bo nam się sprawdził. U mnie nie ma asfaltu, są wertepy, wiejskie polne drogi.Od 4 miesięcy wożę młodsze dziecko. Czasami woziłam tam razem 7-8 miesięcznego bobasa i starszaka- 4,5 lat. Jest to duża spacerówka , pompowane koła. Minusem jest to, że jest ciężka. Zajmuje też sporo miejsca w aucie. Mój model nie ma opcji wożenia dziecka przodem do siebie. Ma za to taki wywietrznik na rzep, na budce to podglądam.
 
Ja mam Joie mytrax ;) kupiłam 3.5 roku temu nie wiem jak teraz cenowo wyglada. Woziłam starszaka przez rok. I czekał na młodsze dziecko bo nam się sprawdził. U mnie nie ma asfaltu, są wertepy, wiejskie polne drogi.Od 4 miesięcy wożę młodsze dziecko. Czasami woziłam tam razem 7-8 miesięcznego bobasa i starszaka- 4,5 lat. Jest to duża spacerówka , pompowane koła. Minusem jest to, że jest ciężka. Zajmuje też sporo miejsca w aucie. Mój model nie ma opcji wożenia dziecka przodem do siebie. Ma za to taki wywietrznik na rzep, na budce to podglądam.
Super model, tylko już trochę droższa :( za dużo jak na mój budżet. I widzę że nie ma w zestawie ochraniacz na nóżki niestety, a zimą przed nami.
 
Ja mam Joie mytrax ;) kupiłam 3.5 roku temu nie wiem jak teraz cenowo wyglada. Woziłam starszaka przez rok. I czekał na młodsze dziecko bo nam się sprawdził. U mnie nie ma asfaltu, są wertepy, wiejskie polne drogi.Od 4 miesięcy wożę młodsze dziecko. Czasami woziłam tam razem 7-8 miesięcznego bobasa i starszaka- 4,5 lat. Jest to duża spacerówka , pompowane koła. Minusem jest to, że jest ciężka. Zajmuje też sporo miejsca w aucie. Mój model nie ma opcji wożenia dziecka przodem do siebie. Ma za to taki wywietrznik na rzep, na budce to podglądam.
@Masza30 jednak obgadalam temat z partnerem i zdecydowaliśmy się na ten model, da się do niego spać gondole więc będzie na przyszłe dziecko.
Da się tam bez problemu zawiesic torbę czy się zsuwa? Dziecko siedzi stabilnie czy się zsuwa ? Tapicerke da się całkowicie ściągnąć i uprać w pralce ?
 
Tapicerkę sciagalam i prałam. Nie mam problemu z Torbą ( mam zapinana na zatrzask na rączce, nie było w zestawie).Jedyne co to jak jest rozłożone oparcie na płasko to ta torba odstaje i jak dużo napakijesz to obija się o nogi. Jest też koszyk, pojemny tylko przy rozłożonym oparciu ciężko się do niego dostać. Mój mały się nie zsuwa ale przech na boki jak już jest zmęczony, wtedy robię mu nizej.
Ja jestem zadowolona z tego wózka ale nie każdemu może odpowiadac.
 
Tutaj masz z moją to rba i mówiłaś o osłonce na nogi, ja mam ten sam śpiwór co miałam w gondoli.
 

Załączniki

  • IMG_20211206_124458.jpg
    IMG_20211206_124458.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 54
  • IMG_20211206_124404.jpg
    IMG_20211206_124404.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 56
A Baby Joggery ? My Poszlismy w baby jogger city sights 2w1, najpierw mielismy gondolke, potem spacerowka, jak na 2w1 jest nieziemsko jezdny!
 
reklama
reklama
Do góry