reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacery z noworodkiem

Czerwcowamama01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2019
Postów
53
Córeczka ma 5 dni chciałbym tak koło wtorku wziąć ją na spacer. Jednak nie wiem czy to nie za szybko? Czy spacer może od razu trwać np 2 godzinki czy lepiej stopniowo i najpierw wyjść na chwilkę? Jak wyglądały spacery z waszymi noworodkami? Ile miały dni kiedy zaczęłyscie s nimi wychodzić i ile takie spacery trwały?
 
reklama
Ja urodziłam w zimie. Pierwszy spacer po 2 tygodniach, na 15 min bo córeczka zaczęła strasznie płakać. Potem już co raz dłuższe spacery. Myślę, że teraz jak jest lato to spokojnie możesz wyjść na te pół godziny i stopniowo co raz dłużej :)
 
Córeczka ma 5 dni chciałbym tak koło wtorku wziąć ją na spacer. Jednak nie wiem czy to nie za szybko? Czy spacer może od razu trwać np 2 godzinki czy lepiej stopniowo i najpierw wyjść na chwilkę? Jak wyglądały spacery z waszymi noworodkami? Ile miały dni kiedy zaczęłyscie s nimi wychodzić i ile takie spacery trwały?
Ja urodzilam niecałe 3 tygodnie temu, na pierwszy spacer wyszliśmy chyba w 5 albo 6 dobie [emoji6] pogoda jest teraz idealna na spacery więc korzystajcie [emoji6]oczywiście nie w najgorszy upał ale rano czy wieczorem jak najbardziej [emoji6] my byliśmy na pierwszym spacerze ponad godzinę, potem to różnie ale i 4h a były takie dni gdzie cały dzień mała była na dworze, w wózku na ogrodzie [emoji6]
 
Córeczka ma 5 dni chciałbym tak koło wtorku wziąć ją na spacer. Jednak nie wiem czy to nie za szybko? Czy spacer może od razu trwać np 2 godzinki czy lepiej stopniowo i najpierw wyjść na chwilkę? Jak wyglądały spacery z waszymi noworodkami? Ile miały dni kiedy zaczęłyscie s nimi wychodzić i ile takie spacery trwały?

Ja urodzilam w kwietniu, na pierwszy spacer poszliśmy dzień po wyjściu ze szpitala czyli w 4 dobie. Pierwszy spacer był krótki, ok 20 minut. Potem codziennie 10-15 minut dłużej.
 
reklama
;) ;) Ja na pierwszy spacer wyszłam jak córka miała nie cały miesiąc (tak długo leżałam w szpitalu po porodzie) i dla mnie wyjście z szpitala do samochodu było spacerkiem. A taki porządny spacerek dwa dni po powrocie do domu.
 
Do góry