reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

Dzieki..miala byc Michalkiem hehehe
Michalina caly maj siedziala w szpitalu, wynmioty i biegunka...zapalenie ploc, i potem jeszcze zalapała w szpitalu rotawirusa..masakra, nikomu nie polecam.....martwie sie że znow sie cos przypałetało..ale odpukać, moze to przez wczprajszy nadmiar soczków
i barowe jedzenie......zajadala ze mna salatkę:szok:
 
reklama
nie martw się na zapas .... bakteria w moczu to nie koniec świata .... mamy 21 wiek i takie rzeczy się leczy .... głowa go góry i pamiętaj, że maluszki są jak gąbki i chłoną nastroje mamusi, szczególnie jak karmisz piersią :tak:
 
No to się chyba często zdarza że maluszki karmione piersią na początku nie przybierają dużo zanim się ie nauczą jeść... Waż dzidzię co tydzień albo częściej i patrz ile przybiera teraz - może Cię to uspokoi - mozesz pójść do przychodni i poprosić o zważenie dziecka, weź tylko książeczkę ubezpieczeniową.

Aga
 
moja dzieweczka ma skończone 4 miesiące i waży 6,5 kg czy to troche nie za mało, jak czytam jakie wasze dzieciaczki są" pulchne" to zaczynam sie martwić:confused2::confused2::confused2:
Tezv.jpg
ib4kp2
 
a ile powinna na tydzien przybrac na piersi ?

dzis dzwonilam do laboratoruium i okazalo sie ze ma bakterie 10(6) i ze wymaga leczenia ale jaki to rodzaj bakterii to bede wiedziec dopiero w czwartek
na mysl ze beda ją szprycowac antybiotykiem az mi nie dobrze
mam nadzieje tylko ze nie wylądujemy w tym naszym beznadziejnym szpitalu ...
 
ANIA123 twoja coreczka wazy jak najbardzij prawidlowo moja mala w wieku 4 miesiecy wazyla 6220...zreszta porownaj jej wage na siatce centylowej zeby miec pewnosc , ze dobrze przybiera na wadze...zawsze tez mozesz skonsultowac sie z pediatra jezeli cos cie niepokoi

Martka- Michalinka to bardzo drobna dziewczynka chyba...jak na 17miesiecy .:tak:
 
reklama
;-)silunia ja mysle ze kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie niema co tego przyspieszac bo nieraz bedzie ci zal że jest juz taka duza wiem po tym jak mój syn ma juz 5lat i ma 111cm takze troche takie chłopisko a oliwka taka za mna ale niemartwie sie bo wiem ze jest zdrowa i madra
 
Do góry