reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

poprawka oliwia 15miesiecy i za szesc dni 16 waga jej obecna to 10kg a wzrost 80cm a syn konrad lat5 waga 18,5kg takze moje dzieci maja rózna wage ale nieprzejmuje sie tym bo oliwia jest na 25 centylu centyle góra a dzieci rosna z wiekiem mysle ze dobrze sie rozwijaja :-)
 
reklama
Natka po 2 tyg od ostatniego ważenia: 7770g (370g więcej, niż ostatni). Niestety, nie mierzona, bo to strasznie trudne. Zmierze ją sama w nocy, jak będzie spać (najlepiej mierzyć na brzuchu). A w dniu urodzin miała 3500g.
 
Marysia wczoraj była ważona i waży 9450 a co do długości to p.doktorowa chyba nie umie tego robi, bo na ostatniej wizycie Marysia była dłuższa o 2 cm niż wczoraj:tak: Musimy się same zmierzy:-D
 
moja niunia będzie miała 01wrzesnia miesiąc waży 5540 po urodzeniu ważył 5020 ale sporo spadł także w ciągu 3 tygodni przybrał 1 kilogram a mierzy 62
 
reklama
jak najbardziej jest ok moja wazyła 3410 przy urodzeniu a teraz tylko 10kg to ja sie zastanawiam czy ma niedowage bo natalka widze ze młodsza i grubsza troche jest takze niepokoji mnie stan oliwi:-(ale we wrzesniu ma szczepienie to sie dowiem czy z nia ok
 
Do góry