reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
dawidek : 7.5 miesiaca ma 7.5 kg. ciuszki 80 zaczelismy zakladac. drobinka, ale enrgii ma ze ho ho.karmie nadal cycem i od miesiaca tez deserki i zupki. mleka niecierpi i butli takze.a ja mam kilka kilo do zrzucenia.pozdrawiam
 
Karolinka 2,5 m-ca waży 5.900. Wzrostu niestety nie mierzyliśmy ale nie mieści się już w niektóre ubranka na 62 cm.:-)
 
mój synek niedługo będzie miał 2 miesiące a waży 6400 i nosi ubranka 68 urodził się z wagą 5020 a długi na 62
 
ile srednio powinno przybywac na wadze niemowle tak w wieku 8 - 9 miesiecy?
moja corka w ciagu miesiaca przytyla z 7.38 na 7.5. czy to duzy powod do zmartwienia czy moze niektore dzieci tak po prostu maja?:dull:
 
nocko twoje dziecko dobrze wazy moja oliwia 1 rok i 5miesiecy waga pomyliłam a wazy tylko 9,600 lekarz mówi ze dobrze przybrała ale watpie od ostatniego szczepienia tylko 1,100 takze nieduzo ale co zrobic za mna szczupła jest;-)
 
reklama
Mi powiedziano,że miesięcznie ok. 400 g.Wiadomo jest to różnie,każde dziecko rozwija się i rośnie indywidualnie.:tak:
 
Do góry