reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
a nasz Oluś ma dwa tygodnie i dwa dni, jak się urodził ważył 3640g i mierzył 55 cm, przy wyjściu ze szpitala ważył 3400g a teraz po dwóch tygodniach waży o kilogram więcej czyli 4400g i ma 58 cm :-)
 
a nasz Oluś ma dwa tygodnie i dwa dni, jak się urodził ważył 3640g i mierzył 55 cm, przy wyjściu ze szpitala ważył 3400g a teraz po dwóch tygodniach waży o kilogram więcej czyli 4400g i ma 58 cm :-)

To szybko ci rośnie. Przez dwa tygodnie 3 cm, to dużo i nieźle przytył.
Ja też mam Olusia, tylko większego. Już na starcie był większy, niż twój Olek teraz. Kawał z niego mężczyzny :-)
 
:laugh2:
nella wydaje mi sie ze twoja córcia dobrze wazy tylko martwie sie o to ze moja tak mało przybiera ale wazne ze rosnie ubranka tez jej kupuje na 86 niektóre na 80 chociaz ma wzrostu 80cm ale mysle ze po mnie taka drobna bo maż mój przy sobie jest he a to mój synek konrad lat 5 wyrosniety po tacie a wzrostem tez go niedługo dogoni
 

Załączniki

  • rózne 038.jpg
    rózne 038.jpg
    775,5 KB · Wyświetleń: 63
  • rózne 040.jpg
    rózne 040.jpg
    697,2 KB · Wyświetleń: 41
nie nalezy sie zbytnio przejmować waga i ja poruwnywac (bo kazde dziecko rodzi sie z inna wagą, moje przenoszona 2 tyg. i ważyła 3200)..waga i wzrost to uwarunkowania genetyczne, ja zawsze myslałam ze Michalina ma niedowage..aż moja wspaniała pediatra pokazała mi czarno na białym że mała przybiera i rosnie a to jest najwazniejsze, jest proporcjonalna . Najwazniejszy jest brak rażących dysproporcji miedzy wzrostem a wagą do mierzenia których służą siatki centylowe.
Potomek.pl - Siatki centylowe.Ocena rozwoju fizycznego dzieci

Pediatra Michaliny spojrzała na mnie i na Darka i powiedziała że mała jest szczupła po rodzicach i nie ma się kompletnie czym przejmować, chociaż na prawde można oszalec, bo jak maluch kończy 18 mc to jego waga starsznie sie waha...
Ja sie tylko zastanawiam ile Michalina bedzie miała wzrostu, bo jak sie urodziła to połorzna powiedziała że od poczatku jej ponad 15 etniej pracy nie widziała jeszcze dziecka co ma tak dłuuuuudie piszczele hehhehehehe...Michalina ma nogi strasznie długie, wzrost ma w normie, ale zastanawiam sie kiedy wystrzeli.

oto zdjecie Michalinki z jej tatą i długimi girkami :-D:-D:-D

11bhtw9.jpg


zdjecie robione u tesciów...2 tyg. wcześniej mala u nich spała i miesciła sie w pajaca....teraz jak widac, nie dało sie go założyć hehehehe
 
reklama
Do góry