reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
Moja Oliwia ma już skończone 10 miesięcy mierzy 72 cm , waży 8500:)
Przy urodzeniu miała 57 cm i ważyła 3600.
 
Narazie mogę napisać tylko wagę i wielkość urodzeniową :)
Kasieńka: 3125g i 52cm
Michałek: 3070g i 53cm
 
wow !!!! gosiula ogromniaste gratulacje !!!!! piekna waga. niejeden pojedynczy dzidzius takiej nie miał. chyle czoła. ;D ;D ;D
teraz zycze duuuuuuuuuuuuuuuuzo wytrwałosci
sliczne imiona :)
 
Ziuta a Twoje maleństwa ile mierzyły i jaką miały wagę??

A tak przy okazji to dziękuję za gratulacje :)
 
Kinga 1 sierpnia skonczy 6 miesiecy a wazy teraz 7700 i mierzy 69cm,karmie ja narazie tylko cycusiem ale niedlugo zaczne regularne dokarmianie,pozdrawiam mamusie i dzieciaczki
 
gosia moi panowie wazyli 2600 g 49 cm i 3030 g i 51 cm. Krasnale przy Twoich ;D Jestem pewna, ze lekarze tez Cię podziwiali ze tak pieknie dwa bobasy "wykarmiłaś" ;) Naprawde nie moge wyjsc z podziwu.
 
reklama
Do góry