reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek progesteronu w 9 tygodniu

olejajanka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Luty 2024
Postów
31
Hej dziewczyny, jestem w 9-10 tygodniu ciąży. Na początku progesteron wahał się w ok. 25-26 ng. Dzisiaj przy okazji badań postanowiłam go zbadać i wyszło tylko 8.6 ng 😟 przyjmuje 3x1 duphaston. Czy to oznacza najgorsze? Czy warto jutro jeszcze raz go zbadać? Dopiero dostałam wyniki także z lekarzem skonsultuje to dopiero jutro 😟
 
reklama
Duphaston nie wychodzi w badaniach krwi. A progesteron wydzielany jest skokowo. Więc ogólnie ten poziom może być większy.
 
Wiem że nie wychodzi... Czyli mimo że jest niski poziom to jest szansa że ten przyjmowany dodatkowo podtrzyma ta ciążę?
 
No to masz konsekwencje swojej ciekawości.
Nie badaj juz, bo to nie ma sensu, zwłaszcza w momencie, kiedy bierzesz duphaston.
Żebyś wiedziała. Nigdy więcej ponad to co mi zleca gin nie zrobię. Już mi wystarczy stresu. Czyli myślisz żeby już dzisiaj nie powtarzać? Już sama nie wiem co mam robić, co będzie lepiej.
 
reklama
Do góry