reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spadla gumka

Dołączył(a)
18 Marzec 2011
Postów
9
hej
nie dawno kochałam się z mężem i 1 raz w życiu spadła nam gumka. nie mam pojęcia czy coś się z niej wylało czy nie ale faktem jest ze mialm trochę tego na kroczu a w moim kalendarzyku pokazywało że jestem po owulacji i szanse są średnie. byl to 12 dzień cyklu a jego długość to 22-25dni. ciągle myślę o tym jakie szanse są na zapłodnienie...
 
reklama
hej
nie dawno kochałam się z mężem i 1 raz w życiu spadła nam gumka. nie mam pojęcia czy coś się z niej wylało czy nie ale faktem jest ze mialm trochę tego na kroczu a w moim kalendarzyku pokazywało że jestem po owulacji i szanse są średnie. byl to 12 dzień cyklu a jego długość to 22-25dni. ciągle myślę o tym jakie szanse są na zapłodnienie...
Dowiesz się w dniu spodziewanej miesiączki 😄
 
Z doświadczenia wiem, że nie tak łatwo zajść w ciążę pomimo starań. Jednak gdy czegoś nie chcemy często to dostajemy w najmniej oczekiwanym momencie. Jedyne wyjście to obserwować organizm i w dniu miesiączki sprawdzić to.
 
Jeżeli nie planujesz dziecka w tym momencie, jest tzw. antykoncepcja awaryjna, czyli tabletka po. Nawet w weekend można zadzwonić na dyżur i teleporadę, aby dostać receptę. Im szybciej przyjmiesz, tym większa szansa, że w ciążę nie zajdziesz. :) Twój wybór.
 
hej
nie dawno kochałam się z mężem i 1 raz w życiu spadła nam gumka. nie mam pojęcia czy coś się z niej wylało czy nie ale faktem jest ze mialm trochę tego na kroczu a w moim kalendarzyku pokazywało że jestem po owulacji i szanse są średnie. byl to 12 dzień cyklu a jego długość to 22-25dni. ciągle myślę o tym jakie szanse są na zapłodnienie...

Szanse masz 50/50. Nikt Ci nie powie tego. Jeżeli miesiączka się spóźni zrób test.
W takiej sytuacji wystarczy antykoncepcja awaryjna, ale skoro to było jakiś czas temu to już za późno
 
reklama
Do góry