reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spanie niemowlaka

reklama
No właśnie cały czas na rękach jak się urodziła to zasypiała sama potem przeniosło się na wózek a teraz na rękach a ona coraz więcej waży :(i nie mam pojęcia jak się za to zabrać
 
Przy kp to można próbować kp na leżąco i gdy zaśnie to się odessać. Na butli ciut trudniej. Smoczka ma? Ja bym wzięła do siebie na klatę brzuch do brzucha i lekko bujała, potem odłożyła na łóżko. Albo wrócić do wózka. Bez obaw, wyrośnie. Albo inaczej - moi wyrośli, żadnego nie muszę bujać do snu na rękach, choć każde miało takie fazy zasypiania, jakoś im mijały, choć bywało ciężko, fakt. W dzień to też w nosidło pakowałam na plecy i po kilku min spali.
 
Do góry