reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

reklama
Mojq
 

Załączniki

  • 1382302696696.jpg
    1382302696696.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 26
NOelle malutka śliczna jest :-)

Agacyndo my szczepienie mamy w środę i mały też po karzdyk gorączkuje a pierwsze było najgorsze bo do tego jeszcze pneumokoki miał, przy drugim też ale pierwsze najgorsze gorączka trzy doby
 
Agacynda a czym w końcu szczepicie?
My szczepilismy 6w1 i pneumo i po szczepieniu nic Sarze nie było a mieliśmy już wszystkie i teraz dopiero jak skończy rok idziemy.

Noelle Nataszka śliczna i wcale nie wygląda na chudzinke :) piękne ma oczy!
 
Nooo ja sama jestwm ciekawa ile wazy.Bo wszystko z niej leci.chyba nie ma powodu do zmaetwien co? Skoro je.apetut dopisuje.Mysle ze poszlo jej w dlugosc i to przez aktywnosc tez.

Agacyndi czym szczepicie? My refundowana.
 
My dziś idziemy do lekarki, bo śluz cały czas się utrzymuje. Niestety musimy iść na "chora stronę" ale na szczęście jako ostatnie - tyle dobrze, a czekać będziemy w części zdrowej jak coś.
Wczorajszy dzień był ciężki.. Naduska prawie w ogóle nie spała a w nocy pobudkę urządzała co 2h.

Noelle Nataszka śliczna i super, ze taka ruchliwa:)
Agacyndka dla Anielki tez kolejne gratulacje za bach bach w zabawkę;)
Nadusia z kolei odkryła radochę z zabawy polegającej na naciskaniu jej noska mówiąc przy tym "pi pi pi" hehe śmieje się wtedy na całego hehe. za to coś się buntuje ostatnio przy leżeniu na brzuszku:/ nie ładnie...

Agacynda my na szczepienie jak coś to w piątek.
A szczepimy 6w1 - zapadła w końcu decyzja;)
 
Noelle myślę że nie masz się czym martwić. Nataszka się dużo rusza i nie będzie już tak przybierala na wadze. A jak stoi na siatce centylowej? Najważniejsze że ma apetyt i chętnie je :)

Sihayko daj znać po wizycie! Mam nadzieję że to falszywy alarm. Trzymam kciuki!

Ostatnio pustki tutaj straszne.
 
Chyba jednak bedzie refundowana szczepionka. Dobrze ze tuz pod przychodnia jest apteka to od razu sie zaopatrze w czopki... Yhs strach mnie straszny oblecial.
Moje dziecko chyba skok ma bo to co sie wczoraj dzialo to jakas masakra byla. Nie szlo jej ani do jedzenia naklonic ani do snu. Maruda straszna i tylko na rekach by chciala byc noszona. Jak siadalam na kanapie to znowu ryk juz nie mowiac o odlozeniu jej na lezaczek albo hustawke...
Ale dzisiaj poki co dobrze jest. Obudzila sie o 6 na jedzenie i teraz.

Noelle Nataszka sliczna!! Do Ciebie jest bardzo podobna :-) mega boski ma kolor oczu!

Gosiu a jak samotnia Twoja?

Sihayko mam nadzieje Ze wszystko okej bedzie i ten sluz to chwilowy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Noelle jaka fajna :D hehe u nas jakoś leci :) Lenka raczkuje a najbardziej podoba jej sie odkurzacz do którego ciągle chce iść :p ja szczepie refundowanymi, Maje tez szczepiłam, przy Mai szczepilismy w centrum szczepien i tam pani neonatolog która ją zawsze badała (przez niedotlenienie) stwierdziła w jednym zdaniu ze nawet nie mysleć o tych skojarzonych szczepionkach, bo nie wiadomo jak zareaguje na te 6 czy 5 w 1 wiec chyba jakieś super one nie sa :p
 
Do góry