reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

Sihayko uwazaj na ten ovulan. Ja tez go dostalam i skoncze opakowanie i podziekuje... Bo juz zaczelam plamic a ledwie tydzien minal.
Fajnie ze tak przyjemnie weekend spedziliscie :-) Pokorzystaliscie ze swiezego powietrza :D.

Hahaha Anulka napewno przyjdzie, sama bede musiala dac jej pieniazka hahah

Umowilam sie do dentysty ale najblizszy wolny termin to dopiero 19 listopada. Zapisali mnie na liste rezerwowa. Yh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A coś Ci mówił gin o tych plamieniach?? bo mnie niby uprzedziła, że mogą się pojawić...

Anulk@ jak dla mnie w grudniu na ramiaczkach jak najbardziej... i tak szlafrok masz, a na oddziałach noworodkowych jest taaaaaaaaaaaak gorąco... ja się na ramiączkach gotowałam...
 
Ostatnia edycja:
hej kobietki :)

Gosiu super te kompleciki dla małej

Agacyndo moja niunia wczoraj też zęba zgubiła :p i dzisiaj znalazła dyszkę pod poduszką :-) a tak na pważnie to współczuję

wiecie co kobietki jakaś taka zmęczona jestem ostatnio sił na wszystko brak, ale jakoś daje rade to chyba przez tą jesień ja chce maj
aa chciałam się pochalić z Antoś mówi mama :-) i baba tylko tata coś mu nie idzie
 
Agnieszko gratulacje dla Antka! mój też zrobił się straszny gaduła ale niestety babababa słychać częściej niż mamamama :confused2:a jak Antkowe ząbki? u nas na szczęście cicho sza, nic nie widać ;-)
agacynda ja uszy czyszczę zwilżonym patyczkiem ale tylko to co jest na małżowinie
domik kiedy zobaczymy zdjęcia z sesji? :-)
Asitka do dzieła ;)
mgiełko ja serca córy nie słyszałam wcale tylko widziałam na USG, a synka słyszałam raz przy okazji USG bo KTG to wiadomo. Nie wiem czy sprzęt nie miał możliwości żeby posłuchać czy lekarz nie włączył ale nawet nie przyszło mi do głowy żeby zapytać hehe najważniejsze było że pięknie migało na monitorze :-) mój syn też w nocy śpi góra 3 godz i budzi się na jedzonko mimo że w nocy odstawiłam go od cycka i dostaje albo kaszkę albo mleko modyf. bo jak był tylko na cycku to już w ogóle budził się co 40 min i to nie żeby jeść ale żeby się przytulić. A w nocy zjada średnio ok 500ml taki typ i już :-D
Sihaya kciuki za Nadkę żeby jutro dzielnie zniosła szczepienie!
Anulk@ to fakt że w szpitalu grzeeeeją, poza tym nie wiem jak inne nasze mamy ale ja po porodzie pociłam się strasznie co chwila prysznic bo cała mokra byłam i ciągle gorąco mi było :no:
 
Domik no właśnie kiedy zdjęcia z sesji??

Sihayko dobrze, że kupki sie unormowały i oby tak zostało!

Agacynda a ja myślałam, że Ty Cerazette bierzesz?

Anulkana ramiączkach jak najbardziej bo mega goraco jest na noworodkach, zobaczysz sama już niedługo :)

Agnieszko gratulacje dla Antosia :) Najwazniejsze że mowi mama ;)

Pianko no im później Kubuś bedzie miał ząbki tym lepiej :) Ale pięknie już Ci siedzi :)
 
Anulk@ to fakt że w szpitalu grzeeeeją, poza tym nie wiem jak inne nasze mamy ale ja po porodzie pociłam się strasznie co chwila prysznic bo cała mokra byłam i ciągle gorąco mi było :no:

dokładnie Anulk@ ja też się pociłam; dobrze, że fajne dwie dziewczyny miałam na sali i wszytskie narzekałyśmy na gorąc i zaduch to 24/h miałyśmy okno uchylone, a że my z Naduśką przy oknie akurat miałyśmy miejscówkę to się trochę chłodziłam;)
 
Sihayko gin mi mowil o plamieniach, ale wzielam je z mysla ze mnie to ominie. Nigdy nie mialam przy tabletkach problemow z plamieniami akurat, tylko z waga...

Gosiu pisalam ze cerazette bo mi gin powiedzial ze to jest dokladnie to samo co ovulan :-)

Anulka ja tez sie strasznie pocilam wiec nie patrz na to czy to zima czy lato, tylko bierz na ramiaczkach a i latwiej Ci sie bedzie karmic.

Agniesiu moze to przesilenie Cie dopadlo? Tez chce juz maj. Albo chociaz marzec :D super ze Antos taki wygadany sie zrobil :D
 
ASITA kurcze... nie fajnie z tym iui... może los Was zaskoczy:) oby oby :)
ANIULKA MOJE CZAPY czapy.jpg
reszte mozesz obejżec tu https://www.facebook.com/pages/Kolorowa-Igiełeczka/465080583588352

zdjęcia z sesji będa do 2 tygodni.

ja egoistynie bo napisze tylko o sobie:zawstydzona/y: ten, kto wymyslił zmianę czasu to jest debil!!!!!!1 Lena wstała o 4!!!!! a poszła teraz spac o 18.30, zawsze idzie o 20... nie chce myslec o której wstanie... a buuu... tydzień spokoju ze spaniem był
 

Załączniki

  • czapy.jpg
    czapy.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 24
:szok: O dzięki Skarby, bo ja tego gorąca kompletnie nie przewidziałam i myślałam nawet o długim rękawie:zawstydzona/y:-w końcu grudzień:rofl2: A Ty Gosiaku to mnie nie strasz, że już niedługo;-), bo niby się doczekać nie mogę, ale portkami trzęsę - i przed porodem i przed późniejszą odpowiedzialnością- a to już takie realne

Domik -to nie czapy, a czapuńcie bardziej -arcydzieła!
 
reklama
Domik jejku biedna jesteś. Ale chyba z czasem będzie Niunia więcej spać w nocy, co? A jak już się obudziła o 4 to nie chciała jeszcze drzemki zaliczyć?

Anulka ja w szpitalu miałam otwarte okno w pokoju, nawet w nocy, bo był straszny zaduch. Nie dało się spać. A jeszcze małe ciałko grzało z jednej strony i te podkłady cholerne pod tyłkiem, także wg mnie im mniej na sobie tym lepiej.

W ogóle to strasznie fajnie Wam dzieci śpią... Tzn od fajnej pory, bo pobudka tak jak u Domik to kiepsko. Nelka śpi wieczorem od 19-21 ale później idzie spać dopiero po 24. No czasem się jej zdarza o 23. Ale śpi mi od 24-6 rano i później budzi się na jedzenie o 8 i o 10 już wstajemy po jedzeniu z wyrka. A jakby miała tak spać od 19 do rana to chyba bym musiała wstawać o 5 i hulaj dusza po chacie.
 
Do góry