reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

nie mam przepisu , jakoś tak po prostu pewnie karmienie piersią mi pomogło, choć od trzech miesięcy jem już normalnie i małej nic nie jest a ja nie tyje zobaczymy jak będzie dalej
 
reklama
Anulka tak wlasnie myslalam jak juz napisalas za pierwszym razem, ze to od mleka... Musisz troszke poczekac na rezultaty. Ja jak zjadlam dwa jogurty to Nelka miala plamy z krostkami na buzi przez kilka dni, mysle ze to z tydzien trwalo odkad zauwazylam analogie. Takze cierpliwosci Kochana... Mam nadzieje ze szybko Maksiowi przejdzie :-*
 
Anulka kochana ja też miałam problem ze skórką małego też była taka sucha i nam nasz pediatra zapisał maść robioną z Witaminy A i cholesterolu super pomogła wszystko pięknie zeszło i to ww krótkim czasie bo tą maścią można smarować bez ograniczen
 
Paulinko gratulacje!!:) to będziesz mieć samych chłopów w domu, hihi;) ale przynajmniej Miki będzie miał kompana do zabaw no i rzeczy po starszym bracie będą wykorzystane:)

Anulk@ nie ma za co:) dla mnie to była czysta przyjemność:) i tak jak napisałeś, dobrze jest coś zrobić dla kogoś bezinteresownie:) było mi bardzo miło:)
Mam nadzieję, że z dolegliwościami Maksia szybko sobie poradzicie!! Jak dla mnie tez winowajcą jest mleko. Nawet w sobotę widziałam się z mamą 10omiesięcznej dziewczynki, która po wypiciu mleka krowiego dostała dokładnie taką wysypkę jak opisujesz, tyle że jeszcze na brzuszku i nóżkach jej wyskoczyło. Mleko krowie odstawili, zastąpili kozim i jest już dobrze:)
Na prężenia u nas szły jeszcze probiotyki, herbatka z kopru, maść czeska Pupik o której pisałam kiedyś Agacyndzie, ciepła pieluszka na brzuszek dla rozluźnienia, masaż brzuszka - masuj u nas to naprawdę pomagało!
 
Anulka biedny Maksio że tak się musi męczyć :( dobrze że badania wyszły ok i mam nadzieję że dieta pomoże złagodzić dolegliwości Maksia. ja jeszcze polecam Windi na problemy kolkowe.

Paulinko gratulacje! Będziesz miała dwóch łobuziakow w domku ;)
 
Mamy karmiące mam pytanie - to, że cytrusów karmiąc nie mogę to wiem... a czy to też dotyczy np ciasta cytrynowego, do którego wchodzi sok z 2 cytryn + skórka??
 
reklama
Sihayko ja piję herbatę z cytryną i jest wsio ok. Mnie się wydaje że w cieście to już przetworzone jest i powinno być ok
 
Do góry