reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śpiworek do spania - problem

dorka86

czerwiec 07
Dołączył(a)
23 Grudzień 2006
Postów
72
Miasto
londyn
czesc wam!
kilka dni temu przerobilismy lozeczko dzieciece na lozko, coreczce bardzo sie spodobalo, ale jest jeden problem
do tej pory spala w spiworku bo sie rozkopywala , teraz dalam jej koldre zeby mogla bez problemu rano przyjsc do nas do sypialni, Ale co chwile sie rozkopuje i spi bez koldry. i marznie.
szukalam na internecie spiworkow z dziurami na nogi ,ale nie znalazlam :)
myslalam o tym zeby obciac dol spiworka zeby mogla isc w nim bez problemu

czy ktoras z was miala taki problem i jakos madrze go rozwiazala :) zeby dziecko nie marzlo i moglo bez problemu sie poruszac

dzieki, pzdr
 
reklama
Ciepła piżamka :-) to najlepsze rozwiązanie, wiem, bo moje nigdy nie chciało spać w spiworku ze względu na dziką ruchliwość, a jak zaczęła chodzić to już zapomnij o blokowaniu ruchów.
Teraz śpi w piżamce, ale bez nóżek - nienawidzi skarpetek i takich śpiochów z nóżkami. Zdziera je z nóg.
Byle plecki były zakryte - czyli długa bluzka zakrywająca plecki i jest git.
 
U nas śpiworek od początku nie zdawał egzaminu. Ciepła piżamka + kołderka albo kocyk.

A może dziecku jest za ciepło pod kołdrą?? Może wystarczy kocyk??

:-)
 
Moja córeczka też nie chce spać w śpiworku. Na noc zakładam jej body, bluzeczkę bawełnianą i dresik z polaru, skarpetki potrafi ściągnąć przez sen :)
Niestety, śpiworek to dobre rozwiązanie dla spokojnych dzieci a nie dla potencjalnego "króla strzelców":-)
 
mój syn też nie chce spać w śpiworku. o kołdrze i kocyku nie ma mowy. musi być w nocy wolny żeby się przewracać :tak:
więc zakładam mu na noc body, półspiochy, a na to piżamke i jest ok!:tak:
 
Moja dwuletnia córeczka też nie znosi kołdry więc zakładam jej do spania body i ciepły pajac ze stópkami. Jak zaśnie to przykrywam ją kocykiem ale potem i tak się rozkopuje. Jak się zdarzy, że jest jej zino to się budzi.
 
reklama
Moja córeczka też nie chce spać w śpiworku. Na noc zakładam jej body, bluzeczkę bawełnianą i dresik z polaru, skarpetki potrafi ściągnąć przez sen :)
:szok::szok::szok::szok: Jak ja bym ubrała tak moją córkę to by pot się z niej lał strumieniami :szok::szok::szok::szok: Moja rozkopuje się w nocy, nawet koc zrzuca, można ją sto razy przykrywać a i tak się rozkopie :sorry2: Ale nie zakładam jej kilku warstw. Zazwyczaj jest to zwykła piżamka, bawełniana :tak: A skarpety i papcie to ja sobie mogę zakładać :dry: a Oliwia i tak ma to w nosie i po minucie biega na boso :baffled:
 
Do góry