reklama

śpiworek do spania - problem

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez dorka86, 23 Styczeń 2009.

1. dorka86

dorka86 czerwiec 07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czesc wam!
    kilka dni temu przerobilismy lozeczko dzieciece na lozko, coreczce bardzo sie spodobalo, ale jest jeden problem
    do tej pory spala w spiworku bo sie rozkopywala , teraz dalam jej koldre zeby mogla bez problemu rano przyjsc do nas do sypialni, Ale co chwile sie rozkopuje i spi bez koldry. i marznie.
    szukalam na internecie spiworkow z dziurami na nogi ,ale nie znalazlam :)
    myslalam o tym zeby obciac dol spiworka zeby mogla isc w nim bez problemu

czy ktoras z was miala taki problem i jakos madrze go rozwiazala :) zeby dziecko nie marzlo i moglo bez problemu sie poruszac

dzieki, pzdr

2. masebi

masebi Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ciepła piżamka :-) to najlepsze rozwiązanie, wiem, bo moje nigdy nie chciało spać w spiworku ze względu na dziką ruchliwość, a jak zaczęła chodzić to już zapomnij o blokowaniu ruchów.
    Teraz śpi w piżamce, ale bez nóżek - nienawidzi skarpetek i takich śpiochów z nóżkami. Zdziera je z nóg.
    Byle plecki były zakryte - czyli długa bluzka zakrywająca plecki i jest git.

3. reklama
  4. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas śpiworek od początku nie zdawał egzaminu. Ciepła piżamka + kołderka albo kocyk.

A może dziecku jest za ciepło pod kołdrą?? Może wystarczy kocyk??

:-)

5. beata0978

beata0978

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja córeczka też nie chce spać w śpiworku. Na noc zakładam jej body, bluzeczkę bawełnianą i dresik z polaru, skarpetki potrafi ściągnąć przez sen :)
    Niestety, śpiworek to dobre rozwiązanie dla spokojnych dzieci a nie dla potencjalnego "króla strzelców":-)

6. elfica

elfica elfica

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a mi się zawsze kojarzył śpiworek dla malutkich dzieci - moze taki pajac do spania byłby dobrym rozwiązaniem?

7. ELBRA

ELBRA Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mój syn też nie chce spać w śpiworku. o kołdrze i kocyku nie ma mowy. musi być w nocy wolny żeby się przewracać :tak:
    więc zakładam mu na noc body, półspiochy, a na to piżamke i jest ok!:tak:

8. anetkadg

anetkadg Marzec 2008

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  9. KaśkaK

KaśkaK mama Madzi i Oli

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja dwuletnia córeczka też nie znosi kołdry więc zakładam jej do spania body i ciepły pajac ze stópkami. Jak zaśnie to przykrywam ją kocykiem ale potem i tak się rozkopuje. Jak się zdarzy, że jest jej zino to się budzi.

10. reklama
  11. dorka86

dorka86 czerwiec 07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czesc
    dzieki za odp
    juz rozwiazalam problem , przykrywam ja teraz takim mieciutkim kocem i on sie dobrze trzyma. :) pzdr

12. potworek.pl

potworek.pl Potworkowa Mama :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :szok::szok::szok::szok: Jak ja bym ubrała tak moją córkę to by pot się z niej lał strumieniami :szok::szok::szok::szok: Moja rozkopuje się w nocy, nawet koc zrzuca, można ją sto razy przykrywać a i tak się rozkopie :sorry2: Ale nie zakładam jej kilku warstw. Zazwyczaj jest to zwykła piżamka, bawełniana :tak: A skarpety i papcie to ja sobie mogę zakładać :dry: a Oliwia i tak ma to w nosie i po minucie biega na boso :baffled:

Poleć forum