reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

śpiworek do spania - problem

dorka86

czerwiec 07
Miasto
londyn
Rozwiązania
0
czesc wam!
kilka dni temu przerobilismy lozeczko dzieciece na lozko, coreczce bardzo sie spodobalo, ale jest jeden problem
do tej pory spala w spiworku bo sie rozkopywala , teraz dalam jej koldre zeby mogla bez problemu rano przyjsc do nas do sypialni, Ale co chwile sie rozkopuje i spi bez koldry. i marznie.
szukalam na internecie spiworkow z dziurami na nogi ,ale nie znalazlam :)
myslalam o tym zeby obciac dol spiworka zeby mogla isc w nim bez problemu

czy ktoras z was miala taki problem i jakos madrze go rozwiazala :) zeby dziecko nie marzlo i moglo bez problemu sie poruszac

dzieki, pzdr

reklama

masebi

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Ciepła piżamka :-) to najlepsze rozwiązanie, wiem, bo moje nigdy nie chciało spać w spiworku ze względu na dziką ruchliwość, a jak zaczęła chodzić to już zapomnij o blokowaniu ruchów.
Teraz śpi w piżamce, ale bez nóżek - nienawidzi skarpetek i takich śpiochów z nóżkami. Zdziera je z nóg.
Byle plecki były zakryte - czyli długa bluzka zakrywająca plecki i jest git.

Mama Helenki

i Aniki :D
Miasto
Wawa
Rozwiązania
0
U nas śpiworek od początku nie zdawał egzaminu. Ciepła piżamka + kołderka albo kocyk.

A może dziecku jest za ciepło pod kołdrą?? Może wystarczy kocyk??

:-)

Rozwiązania
0
Moja córeczka też nie chce spać w śpiworku. Na noc zakładam jej body, bluzeczkę bawełnianą i dresik z polaru, skarpetki potrafi ściągnąć przez sen :)
Niestety, śpiworek to dobre rozwiązanie dla spokojnych dzieci a nie dla potencjalnego "króla strzelców":-)

elfica

elfica
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
a mi się zawsze kojarzył śpiworek dla malutkich dzieci - moze taki pajac do spania byłby dobrym rozwiązaniem?

E

ELBRA

Gość
mój syn też nie chce spać w śpiworku. o kołdrze i kocyku nie ma mowy. musi być w nocy wolny żeby się przewracać :tak:
więc zakładam mu na noc body, półspiochy, a na to piżamke i jest ok!:tak:

KaśkaK

mama Madzi i Oli
Miasto
Harklowa/k.Nowego Targu
Rozwiązania
0
Moja dwuletnia córeczka też nie znosi kołdry więc zakładam jej do spania body i ciepły pajac ze stópkami. Jak zaśnie to przykrywam ją kocykiem ale potem i tak się rozkopuje. Jak się zdarzy, że jest jej zino to się budzi.

dorka86

czerwiec 07
Miasto
londyn
Rozwiązania
0
czesc
dzieki za odp
juz rozwiazalam problem , przykrywam ja teraz takim mieciutkim kocem i on sie dobrze trzyma. :) pzdr

reklama

potworek.pl

Potworkowa Mama :)
Miasto
Brzeg
Rozwiązania
0
Moja córeczka też nie chce spać w śpiworku. Na noc zakładam jej body, bluzeczkę bawełnianą i dresik z polaru, skarpetki potrafi ściągnąć przez sen :)
:szok::szok::szok::szok: Jak ja bym ubrała tak moją córkę to by pot się z niej lał strumieniami :szok::szok::szok::szok: Moja rozkopuje się w nocy, nawet koc zrzuca, można ją sto razy przykrywać a i tak się rozkopie :sorry2: Ale nie zakładam jej kilku warstw. Zazwyczaj jest to zwykła piżamka, bawełniana :tak: A skarpety i papcie to ja sobie mogę zakładać :dry: a Oliwia i tak ma to w nosie i po minucie biega na boso :baffled:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry