reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIA GRUDNIOWEK

Wiolus zróbcie tak żeby i na Błonia zdążyć :) :) :) :)
A jeszcze jedna krakowianka gdzieś nam przepadła - FUCZAK!!!!!!
 
reklama
Czy wszystkie babcie maja 2 września urodziny babcia Dor tez :laugh: :laugh: :laugh:

W olu w gliwicach pracuje mojej przyjaciółki najlepszy przyjaciej Darek ma na imię - może twój maż zna ???


Ja bedę na bank ok 15
 
jsorbek - moja babcia 90 lat skończyła 24 sierpnia, a teraz 2 września jest impreza. Zjeżdżamy sie do niej całą gromadą - 4 wnuczki (ja, moja siostra i dwie kuzynki z mężami i maluchami (6 prawnucząt)) no i moja mama (córka) i wujek (syn) z żoną :)
I będziemy babci śpiewać: 200 lat, 200 lat niech żyje nam :)
 
ha właśnie dzwoniła do mnie pani z Akademii Zdrowego Rozwoju zaprosić na krakowskie Błonia ;D .. ale się zdziwiłam ;D :p
 
WARSZAWA

Klucha ja jestem za Lolkiem na Polach Mokotowskich bo nawet jesli dziadek nie bedzie mógł nas przywieść samochodem to będziemy mieli łatwy dojazd :) a termin obojetne tylko oprócz 16-17 bo wtedy jest u nas teściowa , najbliższy weekend wrześniowy też raczej odpada więc może 9-10 albo 23-24 żeby wszystkie dziewczyny wróciły z wczasów. (oczywiście chodzi mi o jeden dzień ale najpierw wybierzmy weekend a potem czy sobota czy niedziela) :)

Haniu jestem ZA imprezką urodzinową dla naszych Maluchów  :D super pomysł!!!!  :D :D :D
 
reklama
Sorbuś dzięki za smska o spotkaniu :) Niestety nie damy rady się wybrać, bo Marcin idzie do pracy na prawie cały dzień :( We wrześniu chyba każdą sobotę będzie w pracy :(

Gochna współczuję złamanej nogi mężulka :( Marcin miał kiedys gips przez 5 tygodni, więc wiem co to znaczy :(
 
Do góry