reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkanie czerwcówek 2012

przepraszam, że ie nie odzywam. Miałam problem z netem w laptopie.
Jeśli chodzi o ankietę jestem jak najbardziej na tak. Ale jesli wyjdzie weekend, w którym nie mogę to nas nie będzie, a co za tym idzie - organizacją się nie zajmę. A więc opdisując na przytyk, że układam termin zlotu pod siebie, odpowiadam - jak najbardziej tak. Byłoby to co najmniej idiotyczne, gdybym wybrała termin, na którym ja zjawić się nie mogę i organizowała zlot dla reszty, nieprawdaż? Aż tak hardcorowa nie jestem.
A teraz wyjasnię na czym polega mój zajęty weekend. W miesiącu mam zykle do zagrania jakieś 4 koncerty, czasem więcej, czasem mniej. niektóre są mniej, inne bardziej ważne. Ale w jednym z projektów w których uczestniczę jestem koncertmistrzem, dla niewtajemniczonych - prowadzę całą orkiestrę, tkz pierwszy skrzypek. Znalezienie zastepstwa za mnie jest niezwykle kłopotliwe, bo oznacza mase prób dodatkwych dla całej orkiestry, łączie z wokalistami (bo to opera) wychodzi jakieś 25 osób. My w swoim stałym składzie mamy wszystko ograne, gramy spektakl kilka razy w miesiącu. NOwa osoba w projekcie na wspomnianym stanowisku to wywrócenie wszystkiego do góry nogami. No i pytanie: Kto zapłaci reszcie orkiestry za nieprzewidziane dodatkowe próby? Ja? To nie jest państwowa orkiestra tylko prywatne przedsięwzięcie bez żadnych dotacji.
Pomijam fakt, że we wspomniany weekend mam dwa koncerty (sobota i niedziela), co dla mnie w wypadku rezygnacji oznacza jakiś 1000zł mniej zarobku w miesiącu. Więc tu nie chodzi o "imieniny teścia" tylko o część pensji, za którą musimy przeżyć miesiąc.
Czekam na potwierdzenie innych terminów, mozliwe że jeszcze jeden z weekendów będzie dla mnie wolny.

Jesli chodzi ogólnie o termin typu maj/czerwiec/lipiec osobiście uważam, że nie będzie to miało znaczenia. Zawsze będzie ciężko zgrać taką grupę ludzi. Ale wszystko można dogadać jeśli się chce. Swoją drogą ja 18 też mam koncert, ale zakładam że wyjadę ze zlotu rano i zdążę nawet do domu na obiad przed próbą generalną.

idę wypełnić ankietę.
 
reklama
Cała dyskusja mnie rozłożyła na łopatki, choć przeczytałam pobieżnie. Trasiu, to który termin Ci pasuje? Zaznaczę taki w ankiecie:) Bo my się dostosujemy. A jeśli termin nie spasuje- po prostu nie przyjedziemy. Piotrków- trochę daleko. Ale pomyślimy, bardzo bym chciała!:)
 
Nie wiem co napisać ale, czuję tak dużego trampka w ustach, że nie wiem czy dzisiaj nie będą to moje ostatnie wpisy na BB...
Traschka - Doris : - ) napisała słusznie - maj miesiącem komunii.... Fajnie, że tylko Ona i Kasiawilde to zauważyła.... Nie mogę nie spytać po co w ogóle rzuciłaś hasło zlotu skoro może on być tylko w jednym terminie, bo taką masz pracę, a ja z tego powodu powinnam czuć się winna ? I sporo mniej lat ode mnie - to odnośnie 18.05. dla jasności. A może nazwijmy rzecz po imieniu, że to nie zlot Czerwcówek, a Twój zlot ? I głosowanie pod Ciebie.
Chyba tu już zdecydowanie nie moje klimaty są...
 
Jeszcze dopowiem jedno...Maj - Komunie, ok wiadomo to od dawna, Trasia też szczegółowo opisała swój problem i specyfikę pracy więc ma tak dalekobiezne plany ale reszta??? Ja nie rozumiem jednego, mamy poczatek lutego a wwiekszość ma już poplanowane weekendy majowe??????
Ja nie mam pojecia nawet jeszcze kiedy idę na Komunię, bo informacji takiej jeszcze nie dostałam, wiem, że idę, bo dziecko w drugiej klasie ale kiedy, nie wiem...,.na pewno w maju ale co ja będę robić w kazdy weekend majowy nie wiem....
czasami mam wrażenie, że z tymi zajętymi weekendamni ta taka "ściema" - lepiej powiedziec, oj nie mogę w tym terminie niż szczerze powiedzieć NIE BĘDZIE MNIE
 
Asinka:)
MIeszko zdrowotnie jak zwykle jazda. Mamy skierowanie na hematologię w poznaniu. Poza tym Ancymon rośnie, że hej! Wpadnę na główny, mam tydzień ferii jeszcze!
 
Doris : - ) - mam nadzieję, że nie pogniewasz się za to, co napiszę teraz, iż czuję, że jesteś w mojej kategorii wiekowej :-p Jak napisała Aestima to przecież chodzi o zlot Traschki, a nie Czerwcówek więc tylko termin wybrany przez Traschkę wchodzi w grę...
Asinka85 - proponuję zmianę nazwy wątku i chyba głosowanie w takim razie mija się z celem....
Aestima - nawet nie śmiałam pomyśleć, że Traschka jest egoistką....
 
reklama
forever chyba nie wierzę, że to przeczytałam?
Maj miesiącem komunii - dlatego moje pierwsze hasło do złotu było o kwietniu. Czy to nie ty zaproponowałaś właśnie maj?
W ankiecie zaznaczyłam 3 weekendy, w które mogłabym przyjechać. Czy naprawdę uważasz, że powinnam organizować zlot akurat w ten weekend, kiedy sama nie mogę? Czy to jest dziwne, że jako chętna do organizacji tego spotkania odrzuciłam termin, w którym nie mogę być? Atakujesz mnie, że to mój zlot, że zbieram głosy na "moje terminy", ale na jakiej podstawie? Czy ty myslisz, że ja siedzę z telefonem w ręce, wysyłam wszyztkim sms "chodźcie, zagłosujcie na mój terminem??" przepraszam, to po prostu niepojęte.
Uważam pomysł z ankietą za bardzo dobry. Czy ubodło cię to, że napisałam że nie bedę organizować zlotu jeśli termin mi nie bedzie odpowiadał? A nie wydaje ci się to raczej oczywiste??
Wszyscy chcą się spotkać,nikt nie ma ochoty tego ogarnąć. Chciałam być miła i to zrobić - ależ ja jestem naiwna!
 
Do góry