reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Listopadówek 2006 i ich Skarbów!!!

W którym mieście chiałybyście się spotkać?


  • Wszystkich głosujących
    15
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Megusek - nie wiem gdzie mam to napisac wiec pisze tu
chetnie bym sie wybrala na spokanie byloby super ale jak sama wspomnialas troche mam daleko w sumie bede w pl od 3czerwca do 23 wiec tak czy siak spotkanie mnie ominie moze zalapie sie na nastepne:tak:

co do danych brakujacych
imie Maja wiek przy narodzinach dzidzi 25lat
dl dzidzi przy narodzinach 50 cm
dzieki za pamiec
 
reklama
A w jakim miescie bedziesz? moze ktorejs z nas uda sie z Toba zobaczyc? :-)
 
Ja jestem z Wloclawka i tam bede i byloby super jesli ktos blisko mieszka i ma ochote sie ze mna spotkac, moze okoliczne miasta :-) :-) :-)
 
DROGIE FOREMKI!

Poniewaz nie wszystkie mamy maja czas czytac watki -ku przypomnieniu.
7 lipca b.r organizujemy ZJAZD LISTOPADOWEK 2006 Z POCIECHAMI w Krakowie. Pola kiedys pytala kto bedzie. No i mam takie dane na dzien dzisiejszy. Aby bylo czytelnie zrobie nas na kolorowo :-)
i tak:
-bedzie i spi w DAISY albo nocleg na wlasna reke
-bedzie ale nic wiecej nie wiadomo
-nie bedzie
-nie napisala nic na ten temat

LISTA MAM LISTOPAD 2006
  1. Cynamonka
  2. Maja33
  3. MonikaM.
  4. Bpcianek22
  5. Blue
  6. Meggi9.11
  7. Patija
  8. Ibi
  9. Góralka
  10. Anetka75
  11. Nineczka
  12. Megusek
  13. Aniii
  14. Lucyann
  15. Ewa2500
  16. Pola 30
  17. Dorotak
  18. Inna_22
  19. Emmomadzia
  20. Moniak_80
  21. Kaira
  22. BetiPK
  23. Kasiajanosz
  24. Pajola
  25. Kasia1978
Niektore z nas sa tu do niedawna albo mialy dluga przerwe i nie mysla o przyjezdzie. Ja jednak mysle ze jezeli warunki pozwola to powinnyscie przyjechac, bylaby to okazja zebysmy sie mogly poznac. Mysle ze zgodzi sie ze mna wiekszosc listopadowek :-)
Sprawy noclegowe mozna zalatwiac u mnie. Termin wplaty zaliczki mija w pn.

Pozdrawiam
 
Ja już pisałam, że w tym roku niestety nie uda mi się tak zorganizować - trochę za późno się zarejestrowałam :-(, ale jeśli w przyszłym roku będą takie plany to jak piszę się obowiązkowo.
 
reklama
Nasze spotkanie coraz bliżej, czy myślałyście już o jakiejś godzinie i miejscu?
Megusek, może podasz jakieś typy kanjpek? Najchętniej, żeby miały ogródek i pyszne, polskie jedzonko :)
A godzina, cóż, chyba późna pora nie wchodzi w grę, może 16 lub 17?? Co Wy na to?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry