reklama

Spotkanie lutowych mam ;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2012' rozpoczęty przez mama2006, 25 Październik 2011.

1. mama2006

mama2006 Fanka BB :)

ZAPRASZAM WSZYSTKIE LUTOWE MAMY do organizowania WSPÓLNYCH SPOTKAŃ !!!

Postanowiłam założyć ten wątek abyśmy mogły tutaj się jakoś umówić na spotkanko. Do puki jeszcze w miarę możemy chodzić :p

Czekam na Wasze propozycje co do spotkania !

Mi osobiście pasowało się spotkać jakoś w przyszłym tygodniu teraz to się jeszcze męczę z tym zapaleniem ucha i nie za bardzo mi się chce z domu ruszać. Do tego mały podziębiony...

2. krisowa

krisowa Fanka BB :)

ja w przyszłym tygodniu środa, czwartek (3-4.11) moze bym mogła jak mnie mąz podrzuci... muszę najpierw łeb ufarbować, bo wyglądam już koszmarnie

3. reklama
  4. blair_90

blair_90 Mama Anielii Aleksandry<3

To widze, ze nie tylko ja musze wybrac sie do fryziera :p Tez musze sie ufarbowac bo nie chce was przestaraszyc.

A co do terminu jestem elastyczna i sie dostosuje :)

5. daissy_

daissy_ Fanka BB :)

a ja mam do Was tak dalekoooo :( najbliżej mi chyba do Munie.

6. Dee_

Dee_ Mamusia Poli <3

Dopiero zauważyłam, że taki wątek powstał :-D
    Ja też chętnie przyjadę tylko muszę najpierw wrócić do pracy (w sob) żeby zobaczyć jak pracuję w przyszłym tygodniu :-p
    O. Np. Wiem, że u mnie czw odpada, bo na 13:20 mam wizytę u gin więc mam na pewno popołudnie. A raczej będę musiała ustawić sobie popołudnie :-D

7. bliznak

bliznak Fanka BB :)

Ja to raczej nie dam rady Hahhahahahah. A szkoda bo chętnie bym was wszystkie poznała w realu :)
    Wam w każdym razie życzę miłych pogaduszek :-)

8. *Vanilia*

*Vanilia* Fanka BB :)

ja tez mam do Was daleko, ale będę duchem:tak:

9. Luciolla

Luciolla Zaciekawiona BB

a ktoś z okolic Trójmiasta jest chętny na kawkę na mieście?

10. reklama
  11. krisowa

krisowa Fanka BB :)

ja tylko się modle by mój mąż był w domu, ma teraz dużo zleceń, ale zobaczymy :)

12. natalia26

natalia26 Fanka BB :)

ja to najblizej mam do BLIZNIAK HE HE:)

Poleć forum