reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie lutowych mam ;)

Ależ Wam zazdroszcze spotkanka:tak:fajnie się tak spotkać i poznać w realu .Ja byłam raz na forumowym spotkaniu ale mam z dziećmi to dopiero była super sprawa:tak:same mamusie i wszędzie bawiące się smyki:-)ależ było miło i wesoło!
Niestety mam do Was zadaleko szkoda.Też dopiero teraz się skapłam że jest nowy wątek:-)
 
reklama
myśmy z paździochami byli nawet razem w zeszłym roku nad jeziorem na którymś długim weekendzie w środku Polski, żeby wszystkim dogodzić :tak: było naprawdę super, W tym roku nie wypaliło, bo dużo młodszego rodzeństwa paździochom się porodziło, ale w przyszłym kto wie :-)
 
pażdziochom?????????hehheheheh
gratuluję inwencji i pomysłu!!!
:-) ja mieszkam na Mazurach..z tego co wiem to tylko flower chyba w Olsztynie
 
Dziewczyny z Warszawy - to jak tam z Naszym spotkaniem? Może jakoś w przyszłym tygodniu by się Nam udało? Co o tym myślicie?

Mi nie pasuję środa - bo mam odkładaną wizytę u stomatologa. W końcu muszę się do niego udać. Może pasował by Wam czwartek lub piątek?

Czekam na propozycje.
 
reklama
To zależy o której Wam pasuje? Ja rano w czwartek pójdę tylko glukozę zrobić. I od 13tej jestem wolna ale będę z moim synusiem ;) Może spotkajmy się jakimś centrum handlowym. Innego pomysłu nie mam.
 
Do góry