reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie lutowych mam ;)

reklama
Ja niestety nie dojadę :-( akurat na drugi 4 wyjeżdżamy na krótki urlop przed ciążą. Jedziemy do Jeleniej Góry na tydzień, w końcu trzeba zrealizowac kupon z Groupona :) bo już robię się większa, a nie chcemy, żeby nam przepadły wydane pieniążki. Wcześniej przed moje leżenie i klopoty Mojego z praca się nie dalo terminu ustalić.
Mi pasowaloby spotkanko tak od 12 listopada, już będę w Warszawie, a Mojego wywioze na lotnisko :tak: to i godzinki będą mi odpowiadały rózniejsze.
 
Byłam wczoraj w pracy i niestety nie dołączę do spotkania w przyszłym tygodniu :-(
Śr, czw, pt pracuje od 15:30 do 22 i cały weekend. Jak już zdecydujecie się na arkadię to może uda mi się wyrwać na chwilkę,ale zobaczymy :-) będę Was obserwować :-p
 
zazdroszcze Wam tych spotkań. pocieszam się tylko tym że jestem w Dublinie bo w Polsce i tak bym w nich nie uczestniczyła bo jestem z Górnego Śląska;-) moze jak już się dzieciaczki porodzą to uda mi się coś zorganizować dla "lutówek" z okolic i przylece z moim szkrabem :-)
 
blair - może być Arkadia ;) Dokładnie jeszcze się umówimy na dniach...

Może jeszcze jakaś mama z Warszawy się skusi?
Kriosowa - a jak z Tobą?

Dee
- powiedz Nam gdzie pracujesz to Cię odwiedzimy :p

ganiusia
- no to super, że na urlopik jedziecie. Odpoczniesz sobie troszkę od tej Warszawy :p miłego wypoczynku ;) Po 12.11 też możemy się jakoś spotkać :D
 
:tak:pewnie, że mozna. Mi pasuje Arkadia, bo dobry dojazd mam. W sumie to w Arkadii będę też w poniedziałek, bo mam iść do gin po L4 między pacjentkami, to skorzystam z okazji i skoczę sobie do centrum handlowego.
 
muszę przyznać że gdyby nie notka mamy2006 nawet bym tu nie zajrzała bo nie zauważyłam tego wątku. Fajnie że się organizujecie, też chętnie dołączę o ile coś mi nie wyskoczy do tego czasu:) Synuś będzie w przedszkolu, więc raczej sama jeśli już przyjdę ale nic nie obiecuję, bo ostatnio hormony szaleją i z każdym dniem bardzo rozbieżne emocje i nastroje mną targają
 
Digitalis - a do której Twój synuś w przedszkolu jest? Mój tylko do 13tej. No i na jakiej dzielnicy mieszkasz?

O której by Wam pasowało się spotkać? U mnie co prawda z kaską nie za ciekawie ale spotkać z Wami się mogę ;)

A dzisiaj widziałam się z Naszą geniusią :D Spotkanko bardzo miłe, Ewa odwiedziła mnie w domku ;) Wypiłyśmy herbatki, najadłyśmy się i pogadałyśmy o czym się dało :D Kubusiowi bardzo się spodobała nowa ciocia hehe, że nawet udzielał się w Naszych rozmowach i Nam przerywał - gdzie wcześniej tego nie robił :p Zrobiłyśmy sobie zdjęcia (dodam je jutro jakoś). Geniusia - jest bardzo sympatyczną, przemiłą kobitką ;)
 
:zawstydzona/y:mama :) mi tez było bardzo przyjemnie. Dobrze jest się spotkać :) A jak się już raz widziało na żywo, to potem wiadomo przed kompem z kim się rozmawia :) Wczoraj miałam bardzo przyjemny dzień :) A synuś Twój :-D koniecznie chcial calusa od nowej cioci na pożegnanie. Śmieszny gadułek :D no i ucałuj go i dziś ode mnie :D
 
reklama
Jak fajnie... Kurczę zazdroszczę Wam... :-) Ja ze Śląska daleko mam, wprawdzie na dniach będę w Lublinie też, ale to i tak kawałek drogi :-(
 
Do góry