reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie lutowych mam ;)

Mamuśki ja też niestety nie dam rady być.Muszę jutro zawieść zwolnienie do pracy a to spory kawał poza Wawkę i pewnie mi się zejdzie.
 
reklama
Cysia, a Ty wiesz, że L4 mozna wysłac poleconym (nawet takim za potwierdzeniem odbioru, wyższa opłata, ale wiesz, że dostali)???. To ułatwia sprawę, jesli tak daleko masz zawieźć ten dokument.
 
geniusia-wiem że można wysłać pocztą,ale ja zawsze się boję że się gdzieś zawieruszy i potem będą z tego powodu problemy. U mnie w pracy jest zawsze spory rozgardiasz i wiem że jak nie dam im tego zwolnienia "do łapy" to pewnie gdzieś zginie i potem powiedzą że nie dostarczyłam na czas.Sporo tam widziałam i wiem że wszystko jest możliwe.Poprostu zawsze jestem spokojniejsza jak osobiście dostarczam.
 
Cysia, skoro tak jest, to masz rację, że zawozisz sama. Napisze, że z potwierdzeniem odbioru jest ok, bo my sprawdziliśmy to wysylając do telefonii komórkowej, ale sporo trwalo zanim to dotarło zwrotnie do nas. Więc niby jest dostarczone, ale pewność o tym mieliśmy dopiero po jakiś 2 tygodniach.
 
a ja dziś chętnie bym się spotkała, ale na 13:20 mam wizytę u gin :-)
wszystko nie tak i pod górkę.
 
Dee - to trzymam kciuki za wizytę ;)

Co do spotkanka to się nie odbyło... dostałam informacje od Blair (źle się czuła) więc przełożyłyśmy na kolejny tydzień.

Wtedy może więcej z Nas będzie mogła się spotkać ;)
 
ja chętnie, choć ostatnio pozwoliłam sobie na imprezke i to w towarzystwie 2 cieżarówek i 2 mam karmiących, a na drugi dzień mega ciśnienie (a to nasi mężowie pili a nie my) :)
 
reklama
Ożywiam temat :)
Dziewczyny taka ładna pogoda się szykuje, może jakiś wspólny spacer?;-)
Ja Akurat z Warszawy wiec Dee, Mama i przepraszam ale nie pamiętam kto jeszcze co wy na to ?:)
 
Do góry