reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie W Krakowie 07.07.07!!!!

Fotki super:-)straszecznie załuje że nas nie było, nie da sie tego opisać jak bardzo:tak:ale mam nadziej że w przyszłym roku i my bedziemy i ogólnie frekwencja bedzie lepsza:tak:
 
reklama
Super zdjęcia i filmiki! naprawde widać że się fajnie bawiłyście:-) i dzieciaczki zadowolone:-) i nawet na skalkach Twardowskiego byłyście...ah strasznie zazdraszczam...
ja nic nie powiem czy na nastepnym spotkaniu bedziemy bo znowu sie nakrece i znowu wywinie mi taki numer:baffled: ale ja już siły do tego mojego chłopa nie mam:-(jakbym miala prawko to sama bym pojechała...ostatnio to nawet sie poklocilismy o to ze sie nie chcial ogolic (a wygladal juz jak dziadek mróz) dotej pory jest obrażony na mnie a co najgorsze nadal nieogolony:sick:
 
Ci faceci są jak dzieci :-) Mój tak od miesiąca do fryzjera idzie he he Ciekawe komu na złość robi :-p
 
Witajcie babki :-), spotkanie extra :tak::tak::tak:, szkoda że frekwencja kiepska. Widzę że stałe/stare stażem listopadówki nie zawiodły, wierzcie mi, że gdyby nie to wesele byłabym tam z Wami. Myślałam o Was w sobotę i chciałam posłać smska, ale tam gdzie było wesele nie miałam zasięgu :wściekła/y:.
 
zdjecia i filmiki super :tak:bylo was nieduzo ale widac ze sie dobrze bawiliscie:tak:moze na nastepne ja sie zalapie:-)
 
Megusku dzieki!!!! Kurcze babeczki ale wam zazdroszcze.... gdybym mogla do na pieszo bym do Krakowa poszla.... ale za 3-4 miesiace bede mogla legalnie przyjechac i kto wie moze w przyszlym roku Was poznamy- Buziole od Evy i mamy :)
 
reklama
Megusek, tak się zakręciłam, że nie wiem, czy odpisałam Ci na prywatnego maila dotyczącego fotek i spotkania w Krakowie. Oglądałam jeszcze w Polsce a potem poprawka po powrocie do Holandii. Dzięki za podpowiedź:-)
 
Do góry