reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Warszawianek :)

Ja też sie chętnie piszę na spotkanie. :-)Pewnie ciężko będzie sie zgrać z terminem tak żeby wszystkim pasował. Mi najbardziej odpowiada gdzieś w połowie lipca. Ze względu na prace M wczesniej nie mogę...najchętniej sobota, może być niedziela. Ja bym właśnie proponowała Pola Mokotowskie (moje stare śmieci ;-)) Królikarnia albo Łazienki ? Ewentualnie park Skaryszewski ale on za blisko stadionu więc raczej po Euro... Z miejscem spotkania myślę że nie będzie mi trudno dostosować sie do Was.
 
reklama
oczywiście mogą być pola Mokotowskie najbardziej znane ale my się leczymy narazie więc napewno dopiero po 20 mam nadzieje że już wydobrzejemy cały czas jestem chętna!!!!:tak:
 
Mi jednak tez 10 czerwiec jednak tez niie pasuje.
Moze dziewczynki poczekamy az pogoda sie zrobi ladna i wtedy sie wybierzemy??
Ja jeszcze proponuje zoo:)
Chociaz bylam juz w nim w tym roku 3 razy ale moge isc i 4:p
 
jeśli chodzi o mnie to jestem w wawie do 20 czerwcat, potem wyjezdzam, wracam w polowie lipca i od razu do pracy wiec wtedy juz tylko weekendy
 
może być 16 jak dla mnie i chętnie do Zoo bo ja ze starszą córcią również będę to zo mi najlepiej pasuje
Violet jak ty Mariczke też weźmiesz to się dziewczyny może nudzić nie będą

jak pasuje wam to otwieramy zapisy????
 
My narazie tez chorzy jestesmy ;/


Gosia ja bede bez Mariczki bo nie dam rady sama z dwojka bo nie mam podwojnego wozka a Marika nie da rady na nozkach ciagle:)
 
reklama
A jakbyście pomyślały o 17n czerwca może niedzieli??? To może i nam udałoby się dotrzeć, zoo świetna sprawa, tyle że ja bym była z dwójeczką i K. Ale K może z może z Melą spacerować a ja z wami.
 
Do góry