reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Warszawianek :)

Dziewczynki to jest lista dziewczyn z Warszawy i okolic wiec postanowilam zrobić taka liste obecności komu pasuje termin :)

17 czerwiec (godzina do ustalenia) kierunek zoo:)




DorotaR - wypowiedziała się na TAK
Violett- wypowiedziała się na TAK
Freyia - Jeżeli jej nic nie wypadnie to będzie
Malenstwo - Jest szansa ze bedzie :)
Gosia ??
Agapa - ???
Phelania - ???


Jezel;i ktoras pominelam to przepraszam
 
Ostatnia edycja:
reklama
mam nadzieję, że tak, jak nic mi nie wyskoczy to będę tylko nie wiem czy tylko z Emi czy z M (ale skoro będą inne chłopy to może nie będzie się nudził?)
 
Aaa to w tą strone kombinujecie ze z naszymi panami bo ja bylam nastawiona na samotne spotkanie mamus :p No ale jezeli nasi mężczyzni tez maja isc z nami to pewnie moj P tez z Mariczka dolączy :)

Bo chyba dorocie chodzilo o to ze na miejsce spotkania przyjedzie z mezem a pozniej sie rozejdziemy:p

Ale ok, mi pasuje kazda opcja:p
 
No mi chodziło, że przyjadę z mężem bo do zoo to i Amelkę chcę zabrać a sama nie dam rady z dwóją maluchów, ale myślę, że spotkanie z panami to też dobry pomysł, muszę jeszcze K namówić na to, he he he:-D, ale to w tygodniu z nim porozmawiam.
No to proponuję jednak spotkanie z panami i starszymi pociechami która ma, to będzie miała moja Melunia się z kim pobawić, a jeszcze chyba KUPINOSIA też coś się wypowiadała na temat spotkania.
KUPINOSIA DAJ ZNAĆ.
 
Ostatnia edycja:
Moj P tez powiedzial ze on sie zajmie Marika a ja zebyym poszla sobie sama bo to nie dla niego takie atrakcje:p A argumentem ze do zoo nie mam co go przekonywac bo Marika w tym roku byla juz 3 razy xd
 
Szkodas Phelania ale moze uda sie innym razem, na spontanie troche ciezko bo jest nas pare dziewczyn i nie kazda z Warszawy tylko okolic itp wiec trzeba jakis termin uzgodnic.
Ale ten co podalam to chyba jest ok??
 
reklama
ja jezeli przyjade to musze byc z A bo teraz obecnie mieszkamy w Radomiu a to 100 km takze musi nas ktos przywiesc a i zajac sie mala bo mam o 11 30 egzamin takze mam nadzieje ze sie uda i bedziemy :)
 
Do góry