reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Warszawianek :)

Agapa no super Twoj pomysl, czekam na info o dacie spotkania, pakuje dzieci i jade poznac Waszą wspaniała gromadke:)

Dorota powiedz K ze na prage jest taki sam dojazd jak byl, nic sie nie pozmienialo w czasie Euro bo inaczej tylko kursuja autobusy w czasie meczu i pare godzin przed i po. A phelani nie bedzie bo ma imprezke rodzinna. A co do facetow to malenstwo bedzie jeszcze z A:)

Ja tez nie wiem jak to bedzie z P bo dzisiaj mu mowilam to tak zrednio zainteresowany wypadem.. ALe moze go namowie a jak nie to bede z moim drugim mezczyzna.. Fabiankiem:)
 
reklama
VIOLET właśnie miałam pytać jak dojazd do Pragi przez Euro. Czyli nie ma pozamykanych ulic?????


Ale MALENSTWO chyba jeszcze nie jest pewna czy będzie z A. MALENSTWO daj znać.

To VIOLETT namawiaj P, powiedz, że będą inni tatusiowie też, to panowie będą pilnować starsze dzieci:-D
FREYIA czemu będziesz bez męża????/
 
Dorota do niego nie przemawia ze beda inni tatusiowie:)
On woli pobyc z Marika sobie sam, gdzies wyjsc na plac zabaw itp:)

Powiedzial ze to ja pisze z Wami i on nie widzi potrzeby na takie spotkanie:D
Najwyzej twoj K bedzie jeden jezeli malenstwo nie bedzie chociaz jednak wydaje mi sie ze ona jest zdecydowana:)
 
No to będę miała wielkie fochy K bo on też nie jest zbyt towarzyski. A ja do Warszawy sama się nie wybiorę autem niestety, a z dwójką na pociąg nie ma mowy.

A gdzie MALESTWO-odezwij się
 
jestem już jestem wróciłam od teściowej a tam odcięta od internetu byłam

mi pasuje 17 godz 13 też ok będę sama z moją dwójką bo mój m pracuje ale nie ma problemu
Dorator śmiało Euro nam nie przeszkadza jeździ się dobrze więc śmiało a i moja Zula będzie miała zajęcie ...
 
No to super ze nas coraz wiecej:)


Dorota postaram sie jeszcze P wyciagnac ale nie wiem czy sie uda:)

Zapowiadaja ze w niedziele ma byc 31 stopni:)
 
a wiec tak u nas jak na zlosc auto sie popsulo dzis mezowi jak jechal do pracy mam nadzieje ze naprawi do soboty a jak nie to poprosze go zeby od tescia pozyczyl bo ja bardzo ale to BARDZO chce sie z wami spotkac i poznac Was i wasze male skarbiki

a i jak bede to na 100% bede z A bo ja prawa jazdy nie mam a ktos musi nas przywiesc:))
 
reklama
dzwonil do mnie A i mowil ze dzis konczy wczesniej prace i ze jedzie odrazu robic samochod:)) bo umowil sie po naszym spotkaniu z kolega z Tarchomina takze na 80% bezdiemy:)
 
Do góry