reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Warszawianek :)

reklama
MALEŃSTWO oby A zrobił auto albo od teścia pożyczył, to przynajmniej mój K będzie miał z kim pogadać, a ile lat ma Twój A.

GOSIA no to dziewczynki się pobawią.
 
VIOLETT mi absolutnie nie pasuje, K ma robotę a jak pisałam sama nie przyjadę autem do Warszawy.

A czemu sobota???
 
Okej niech bedzie i niedziela:)

Zaproponowalam sobote bo w nia wyciagnelabym P a tak to sie na niedziele nie da wyciagnac bo powie ze chce odpoczac do pracy itp:p
I jeszcze moja sis dzisiauj byla i rzucila pomysl zebysmy do niej wpadli w niedziele no ale spoko :)
 
reklama
dorotar110 moj A w grudniu skonczy 27 lat ale wyglada na 20 a nawet mniej czasami jeszcze dowod wolaja od niego jak kupuje piwo heh:p
a tak po za tym to samochod jak narazie juz sprawny A do 22 wczoraj go naprawial z moim tata:)
 
Do góry