reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźnia mi się okres

OlkaC

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Sierpień 2019
Postów
104
Od wtorku zaczął mi się robić trądzik na twarz, najwiecej na brodzie. Od środy mam tkliwe piersi. Wczoraj bulgotała mi cały dzień w brzuchu i mam uczucie mokrości w pochwie też widzę że mam przezroczysta wodę. Lekarz w zeszły piątek wyklucza ciąże która mogłaby mieć 13 tygodni, mam nawet zdjęcia ze nic nie mam na usg. Mam tez kreskę negre. Miałyście tak? Bardzo się martwię tym brakiem okresem
 
reklama
A ile spóźnia się okres ?? Lekarz nie powiedział dlaczego Ci się może spóźniac? A może to Twoja głowa blokuje ? Za bardzo się nakrecasz i tak się dzieje ?
Lekarz twierdzi że kreska jest z złego odżywiania. A okres jeszcze mi się nie spóźniał jak byłam u lekarza. Pani doktor powiedziała ze mam czekać na miesiączkę i wziąć Belare w celu uregulowania miesiączek.

Co do psychiki po wydarzeniu które było dla mnie traumatyczne mam jestem teraz bardzo wrażliwa na zmiany i brak okresu i dodatkowo stałam się też bardzo nerwowa, bo się boje
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Do góry