reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźnia mi się okres

Dołączył(a)
17 Listopad 2022
Postów
3
Witam.
Ostatni okres miałam 21.10.2022 trwał 5 dni z narzeczonym kochaliśmy się 5.11 planowany okres miałam dostać 13.11 lecz nie pojawił się przez 5 dni. Test zrobiłam wczoraj wyszedł negatywny ( test robiony przed snem) dzis w pracy zauważyłam lekkie różowe plamienie i bolące jajniki i kręgosłup. Po powrocie do domu zaczęłam krwawić jakbym dostała okres krew bardzo wyrazista i dość duża ilość. Nie wiem czy sama się nakręcam czy faktycznie może być to ciąża? Okres zawsze miałam na czas i zwykle jak się spóźniał to max 2 dni. Zaznaczę ze z partnerem nie zabezpieczamy się i on skończył we mnie..

Z góry dziękuje za wszystkie wiadomości! 😊
 
reklama
Witam.
Ostatni okres miałam 21.10.2022 trwał 5 dni z narzeczonym kochaliśmy się 5.11 planowany okres miałam dostać 13.11 lecz nie pojawił się przez 5 dni. Test zrobiłam wczoraj wyszedł negatywny ( test robiony przed snem) dzis w pracy zauważyłam lekkie różowe plamienie i bolące jajniki i kręgosłup. Po powrocie do domu zaczęłam krwawić jakbym dostała okres krew bardzo wyrazista i dość duża ilość. Nie wiem czy sama się nakręcam czy faktycznie może być to ciąża? Okres zawsze miałam na czas i zwykle jak się spóźniał to max 2 dni. Zaznaczę ze z partnerem nie zabezpieczamy się i on skończył we mnie..

Z góry dziękuje za wszystkie wiadomości! 😊
Dostałaś okres plus test negatywny, to nie ciąża, chyba to oczywiste. Nie rób sobie faz w głowie, bo to tylko utrudnia, nie nakręcaj się tak
 
Tak tez myślałam. Dziękuje wszystkim za odpowiedz ☺️ wolałam zapytać bo pierwszy raz aż tak długo spóźniła mi się miesiączka. 🙂
 
Cykl nieco Ci się przesunął, więc i ta miesiączka może wyglądać inaczej niż zwykle. Test negatywny, krwawienie zapewne się rozkręci. Spokojnie nie masz co się nakręcać.
 
reklama
Do góry