reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniający sie okres

Dołączył(a)
24 Marzec 2021
Postów
1
Hej! Pisze do Was i liczę na pomoc. Mojej dziewczynie okres spóźnia się już 5 dzień. Dalej nie ma żadnych przesłanek że on niedługo nadejdzie. Dziewczyna czuje co jakiś czas, tak jakby coś leciało, jednak po sprawdzeniu nic nie ma. Seks z zabezpieczeniem, w dni o małym prawdopodobieństwie zajścia w ciążę.
Co do jej samopoczucia, czuje się normalnie, tak jak zawsze, żadnych niepokojących zmian w jej samopoczuciu nie ma. Ile maksymalnie może jej się okres spóźniać? Ostatnie zbliżenie dokładnie 10 dni temu. Myślimy nad wykonaniem testu ciążowego, choć według nas istnieje 5% szans że coś się tam dostało. Ale i tak go wykonamy. Jakie są wasze podejrzenia, dlaczego tak się dzieje?
 
reklama
Miesiączka może się spóźniać z wielu przyczyn, organizm to nie maszyna, nawet jeśli spóźnienie zdarzyło się pierwszy raz nie musi oznaczać nic złego. Czynników, które opóźniają miesiączkę jest wiele: przyjmowanie leków, choroba, stres... itd
 
Tak jak koleżanka wyżej napisała - przyczyn może być cała masa. Kobiecy organizm to nie zegarek i różne czynniki wpływają na cykl.
Jeżeli uprawiacie sex z zabezpieczeniem to małe szanse na ciążę.
Jeżeli nadal nie będzie okresu to może zrobić test dla własnego spokoju i wtedy ewentualnie udać się do gina w celu wyjaśnienia braku miesiączki.
 
Cześć 😊 mam mały problem
Okres spóźnia mi się 25 dni robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny ( 40 dzień cyklu)
Współżyłam z chłopakiem ale stosunek przerywany... wiem to nie jest antykoncepcja
Mam nieregularne miesiączki raz po 26 a raz po 39 dniach ...
Jakieś 5 lat temu miałam spóźnienie 69 dni ale wtefy nie byłam aktywna seksualnie i lekarz powiedział że to hormony w młodym wieku (17 lat)
Mam dziwne objawy jagby zaraz miała przyjść miesiączka ... ból podbrzusza, kłócie jajników raz po jednej a raz po drugiej stronie, piersi (sutki) bardzo wrażliwe że aż bolesne przy leżeniu i nie tylko, ból pleców, nudności itp. ...
Czy jest możliwe że jestem w ciąży i tamten test wyszedł negatywnie bo było za wcześnie?
Dziękuje bardzo za jakąkolwiek pomoc 😊😊😊
Pozdrawiam
 
Cześć 😊 mam mały problem
Okres spóźnia mi się 25 dni robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny ( 40 dzień cyklu)
Współżyłam z chłopakiem ale stosunek przerywany... wiem to nie jest antykoncepcja
Mam nieregularne miesiączki raz po 26 a raz po 39 dniach ...
Jakieś 5 lat temu miałam spóźnienie 69 dni ale wtefy nie byłam aktywna seksualnie i lekarz powiedział że to hormony w młodym wieku (17 lat)
Mam dziwne objawy jagby zaraz miała przyjść miesiączka ... ból podbrzusza, kłócie jajników raz po jednej a raz po drugiej stronie, piersi (sutki) bardzo wrażliwe że aż bolesne przy leżeniu i nie tylko, ból pleców, nudności itp. ...
Czy jest możliwe że jestem w ciąży i tamten test wyszedł negatywnie bo było za wcześnie?
Dziękuje bardzo za jakąkolwiek pomoc 😊😊😊
Pozdrawiam
powtórz test, wszystko jest możliwe.
 

Podobne tematy

Do góry