reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniający się okres

Dołączył(a)
30 Listopad 2021
Postów
11
Cześć dziewczyny.
Od trzech dni spóźnia mi się okres . Z narzeczonym praktykujemy stosunek przerywany. Przed wczoraj zrobiłam test ciążowy wyszła druga kreska cień cienia w przeciągu 5 min. po czym już jej nie było po około 20 minutach . Miała któraś taką akcję ? 🤔.
Z początkiem maja miałam zapalenie pęcherza , obeszło się bez lekarstw .
W połowie miesiąca zaczęły dręczyć mnie skurcze brzucha i kłucie w macicy tak silne że aż mnie skręcało .
Piersi mam obolałe . Czy ten spóźniający się okres może być wynikiem problemów z pęcherzem? . Zaznaczam że o ciążę się nie staramy .
 
reklama
Najlepiej powtórz test za 2-3 dni jeżeli to ciąża to kreska już będzie bardziej widoczna. Też miałam bardzo blada kreskę tylko moja nie znikła 😀
A co do kłucia i skurczy macicy nigdy wcześniej takich przed okresem nie miałam i to właśnie przez nie postanowiłam zrobić test a do tego tak jak piszesz obolałe i nabrzmiałe piersi.
 
Najlepiej powtórz test za 2-3 dni jeżeli to ciąża to kreska już będzie bardziej widoczna. Też miałam bardzo blada kreskę tylko moja nie znikła 😀
A co do kłucia i skurczy macicy nigdy wcześniej takich przed okresem nie miałam i to właśnie przez nie postanowiłam zrobić test a do tego tak jak piszesz obolałe i nabrzmiałe piersi.
Dziękuję Ci kochana za odpowiedź 🙂. Jeżeli do piątku nie dostanę okresu to ponownie wykonam test i dam znać 🙂.
Ale myślę że to przez zapalenie pęcherza ten spóźniający okres , oby ! 😀.

Wielkiego dramatu nie będzie jak się trafi ciąża ale jeszcze wolała bym z rok poczekać.🙂
 
I jak test?
Mam nadzieję, że wyszedł po Twojej myśli.
I popieram koleżankę powyżej, stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcyjna, jak nie chcesz jeszcze być w ciąży, to pomyśl o zabezpieczeniu.
 
Do góry