reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprawy organizacyjne forum

Larvunia, przepraszam,nie wiedziałam, że nie znasz i pomyślałam,że może przez nieuwagę zostawiłaś. :zawstydzona/y: No i za "niedoczytanie" imienia również.:zawstydzona/y:
 
reklama
Ja znowu po uaktualnieniu listy pisze. Lavrunia prosze drugiego rózowego misia, mam nadzieje ze nie zmieni sie w niebieskiego;-)
 
lista uaktualniona :tak:

dziewczyny co robimy z dziewczynami ktore dopisalam a sie nie udzielaja od dawna :confused: np pytam o PrettyWoman :confused:
 
Do czegoś nas zobowiązuje bycie tu, wiec jeśli ktoś tylko nas czyta a ma w nosie kontakt z nami, to dlaczego ma tu być. Sadze ze wiele z tych które od jakiegoś czasu się nie udzielają regularnie śledzą nasze losy. Może się myle.??
 
nawet nie zdajemy sobie sprawy ile osob nas czyta i nic nie pisze ;-) nawet te nie zalogowane - rejestrowane ;-) baaaardzo duzo ;-)

czekam dziewczyny na wasze wypowiedzi do konca przyszlego tygodnia, czyli do 13 marca. W tedy tez bede uaktualniac liste :tak: Wszelkie sprawy odnosnie dopisywanie lub zmian w liscie prosze na WP :tak:
pozdrawiam! :-)

(ps. ja wracam we wtorek, 3majcie sie!)
 
reklama
Ja też jestem za. Lista będzie wtedy bardziej przejrzysta. No i zobaczymy ile tych aktywnych mamusiek tak naprawdę jest :)
 
Do góry