reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy techniczne

Dziewczyny dwa bardzo szybkie kliknięcia,i powinno działać a z tym dziękuje to ewelcia dobrze pisze chyba o to chodzi.
Justyna nie wiem czy coś jest po Fance ale chyba nie,możesz ewentualnie sama sobie coś tam napisać :tak:
 
reklama
Edis o tym samym pomyslalam dzis...
Patrzylam kiedys na liste dzieciaczkow i tam w nastepna w kolejce byla Nadia i dzis tak patrze na watek zyczeniowy a tam zyczenia dla Zosi :)....
 
Oki jak znajde chwilę to liste dopracuję :tak:


Edit dziewczyny mam pytaie co do listy dzieciaczków,tam jest kupę dzieciaków i mamuś o których ja już zapomniałam nie wiem kto co czy zostawiamy je na liscie czy nie bo tak na mój gust to tylko miejsce zabiera i cięzko znaleśc nasze dzieci w tej całej liście dodam ze na liście marcówek są wpisane mamy z dzieciaczkami tak dla pamięci by było,co wy na to?????
 
Ostatnia edycja:
Super! Wczoraj właśnie chciałam sobie poczytać, bo mnie na wspominki wzięło i doczytałam,że nie ma. Świetnie, że już jest :-)
 
Regulamin ogólny forum BabyBoom: Forum BabyBoom - Regulamin



Przytaczam 2 punkty regulaminu BB.

Będziemy bardzo wdzięczne o dostosowanie się do nich jak i do całego regulaminu

Ad.3 Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie.

Ad.5 Prosimy o nie pisanie z CAPS LOCKIEM - drukowanymi literami jak i POGRUBIANIA LITER BOLDEM w całym poście, co w netykiecie uważane jest za krzyk. Tych opcji używamy wyłącznie do zaznaczenia ważności fragmentu danej informacji lub użytkownika, do którego jest ona skierowana.


Zasady uczestniczenia w dyskusji na forum:

  • Staraj się pisać zawsze na temat. Przed wzięciem udziału w dyskusji zapoznaj się z tematyką wątku i meritum sporu, w którym zamierzasz wziąć udział.
  • Posługuj się umiejętnie cytatami. Odpowiadając na głos w dyskusji – posting – cytuj tylko potrzebne ci fragmenty, pozostałe wycinaj.
  • Przemyśl swoją wypowiedź. Przeczytaj swoją wypowiedź jeszcze raz przed wysłaniem. Czy nie jest niepotrzebnie ostra? Nie odpowiadaj zbyt pośpiesznie i zbyt emocjonalnie. Zadawaj jasne, zrozumiałe pytania.
  • WIELKIE litery, podkreślniki, wytłuszczenia oznaczają w listach i postingach krzyk lub podniesiony głos. Wiadomość zawierająca tylko wielkie litery to szczególnie RAŻĄCY przypadek naruszenia etykiety.
  • Publikując zdjęcia innych (rodziny, przyjaciół) kieruj się ich zgodą. Pamiętaj, Ty może chcesz być widoczny, a inni może za wszelką cenę chcą chronić swą prywatność.
  • Nie używaj wulgaryzmów. Nie stosuj w dyskusji wulgarnych słów, epitetów, powstrzymaj się od osobistych wycieczek wobec twojego przeciwnika w dyskusji.
  • Nie bądź oszustem. Nie podawaj jako swojego imienia i nazwiska innej osoby, nie podszywaj się pod innych.
  • Traktuj poważnie i szanuj uczestników grupy.
  • Szanuj swoich rozmówców. Nawet jeśli masz inne zdanie, nie krytykuj, nie obrażaj, nie wyśmiewaj. Włącz się w konstruktywną dyskusję, ze starcia przeciwnych racji rodzą się za zwyczaj konstruktywne wnioski.
  • Kieruj się zasadą ograniczonego zaufania. Pamiętaj, jeśli nawet „wypiszesz” się z grupy, przestaniesz pisać, Twoje wypowiedzi, zdjęcia zostaną. Internet to studnia bez dna. Zmieści wszystko.
Kochane Mamuśki jezeli któraś ma jakieś zastrzeżenia dotyczące regulaminu, chciałaby coś zmienić lub dodać to prosimy o kontakt na pw.




moddddd.jpg
 
Od admina :
"Zmiany , które wprowadziliśmy podyktowane są nie tylko chęcią odświeżenia wizerunku forum, ale również wprowadzeniem nowych funkcjonalności i naszym wspólnym bezpieczeństwem."

Jesli znajdę przydatne wskazowki ...odnosnie nowego FORUM. Będziemy Wam wklejać i informowac na biezaco:)

1.Forum można sobie poszerzyć chowając boczne informacyjne okienka znajdujące się domyślnie z prawej strony.
Klikajcie na te znaczki V oraz >> dzięki nim mozna zwijać forum na wysokosć i szerokość.

2. "Zabloguj" oznacza,że cytat z tego posta ląduje nam w blogu i możemy go sobie skomentowac np czy zapisać "ku pamięci"

3. "Dzięki" klikamy gdy uznajemy ,że post był nam w czymś pomocny

4. By szybko przejść do strony głównej forum trzeba kliknąć w "na górę" ( które jest po prawej stronie ,na dole) a póżniej w zakładkę forum.

5.klikajac w niebieską strzałkę przy nicku osoby która ostatnio odpisała idziemy do odpowiedzi tej osoby,czyli na koniec wątku

6. Można też zwijac działy forum przeglądając stronę główą uzywajac znaczków ^ oraz v .Ustawienia się zapamietują.

7. Klikajac dwa razy w button "odpowiedz na temat" otworzy na się od razu okienko zaawansowanej edycji zawierajace emotikony, załączniki, kolory i wielkość czcionek.

Po jednym kliknieciu otworzy się "szybka odpowiedź"

8. Przejść do ostatniego nieprzeczytanego postu można klikajac w niebieska strzałkę znajdująca się przy podświetlonej na kopertce ( funkcja jest w trakcie modyfikacji i nie zawsze działa)
lepiej jest na razie klikać w temat watku a następnie na niebieskim pasku w "pokaż pierwszy nieprzeczytany"


Przez kolejne dni będą prowadzone prace, zmienią się jeszcze ikonki, emotikony i część kolorów.


od Admina Miniporadnik nowego forum:

By przejść do wybranej strony wątku należy kliknąc w trójkącik znajdujacy się na przycisku "strona...". Otworzy się okienko "skocz do...."

Szybko przejść do głownej strony forum po przeczytaniu wątku można klikając w "na górę" które jest po prawej na dolnym ciemnozielonym pasku a póżniej w zakładkę forum.

Przejść do ostatniego nieprzeczytanego postu można klikajac w niebieska strzałkę znajdująca się przy podświetlonej na kopertce ( funkcja jest w trakcie modyfikacji i nie zawsze działa)
lepiej jest na razie klikać w temat watku a następnie na niebieskim pasku w "pokaż pierwszy nieprzeczytany"

klikajac w niebieską strzałkę przy nicku osoby która ostatnio odpisała idziemy do odpowiedzi tej osoby,czyli na koniec wątku

Zabloguj oznacza,że cytat z tego posta ląduje nam w blogu i możemy go sobie skomentować, czy zapisać "ku pamięci"

"Dzięki" klikamy gdy uznajemy ,że post był nam w czymś pomocny

Można schować infa (okienka) znajdujące się z prawej strony klikajac na <<

Można też zwijac działy forum przeglądając stronę główą uzywajac znaczków ^ oraz v
Ustawienia się zapamietują.

Klikajac dwa razy w button "odpowiedz na temat" otworzy na się od razu okienko zaawansowanej edycji zawierajace emotikony, załączniki, kolory i wielkość czcionek.

Po jednym kliknieciu otworzy się "szybka odpowiedź"

Ta funkcja forum jeszcze bedzie zmieniana. Domyślnie bedzie tak jak w "starej " wersji forum.


Aby było widać miniaturkę załączników należy kliknąc wstaw w treść NIE wstaw załączniki
Od niedawna pojawił się szybki wybor stylów (kolorów) na BB.:tak:

Dostepne one sa w lewym dolnym rogu na zielonym pasku:
bb-dziewczynka (w rozowych odcieniach)
bb-chlopiec (w blekicie)

Możecie drogie mamuśki wybrać sobie same kolorystykę BB.:tak:
 
a mi się kolorystyka ani w wersji "chłopiec" ani w wersji "dziewczynka" nie podoba czy nie dalo by sie zrobić całego zielonego "obojniaczka":-D;-)
 
reklama
może usuniemy kilka zbędnych wątków
na otwartm i tak mało kto pisze a wątków tu a wątków
-zabawy z maluchami
- karmienie butelką
-mama wraca do pracy
-roczek tuz tuz
-karmienie piersia

moje p[ropozycje
 
Do góry