reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy techniczne

Myślę, że można połączyć wątki

Modne i zadbane stycznióweczki z problemy z cerą......

a
zakupy dla naszych maleństw z pomysłem na pokój dziecięcy


no i może faktycznie te wątki zdjęciowe też połączyć.....
 
reklama
póki co zbieram Wasze pomysły :-) ale poczekamy jeszcze parę dni
po weekendzie - w poniedziałek - podsumuję mniej więcej co się najczęściej powtarzało, napiszę Wam i postaramy się trochę porobic porządków :-)



aha - jeszcze wątek "przydatne i ciekawe linki" przekleiłabym pod listę styczniowych mamuś", żeby był lepiej widoczny. póki co nie ma wiele linków, ale na pewno będa się pojawiać
 
Ostatnia edycja:
jescze cos był temat reatywny czy jakos tak....całkowicie na koncu jest. Jak dla mnie można go usunąć.

Co do linków to pod liste mamus już bym nic nie wklejała!!!!

I podoba mi sie pomysł na połączenie zakupy dla naszych maleństw z pomysłem na pokój dziecięcy:)
 
Postanowiłam założyć nowy wątek, na którym będziemy próbowały ustalić pewne szczegóły jeżeli chodzi o "zarządzanie" naszym forum :-)

Ewcia jest naszym moderatorem, więc ma możliwość usuwania wątków, łączenia, przenoszenia itp...

Pewnie zauważyłyście, że jest kilka wątków, które są już albo niepotrzebne, albo bardzo rzadko odwiedzane. Pewnie z czasem, po naszych porodach będzie więcej potrzeb co do zmian.

Na początek proponuję:

1. połączyć wątek zdjęciowy - nasze brzuszki oraz zdjęcia USG naszych maluszków, myslę, że może to być spokojnie 1 wątek :-)

2. proponuję też usunąć wątki:
- dziwne sny
- przytulanki
- hura.. moje 2 kreseczki
- problemy z cerą
- wakacje w ciąży

co sądzicie??
ja mysle tak ze problemy z cera mozna by dokleic do zadbanych styczniwek bo to o to samo chodzi o dbanie o skore i inne takie 2 kreseczki powinny zostac bo to poczatek naszego styczniowego tematu mimo ze juz tam niepiszemy ale bylo pieknie wiec bym to zostawila z sentymentu tematu usg i brzuszkowego bym NIE laczyla bo wtedy bedzie balagan tak mi sie wydaje a tak sa osobno i jest ok wedlug mnie co do listy mamus to lepiej nich jest bez komentarzy w razie co mozna pisac priv do osoby opiekujacej sie tym temacikiem a dziwne sny i przytulanki mozna usunac bo o takich rzeczach mozna pisac na ogolnym ale to tylko moje skromne zdanie :-) a co do tematow pod lista mamus to mozna tam linki dac szybciej mozna by je znalesc ale to juz jak uwqazacie ja mysle ze pod lista mamus w pozniejszym czaseie powinien sie znalesc temat taki jak u innych czyli GORACA LINIA STYCZNIOWEK-BEZ KOMENTARZA I LISTA ROZPAKOWANYCH MAMUS i to by chyba wystarczylo
 
Ostatnia edycja:
Moim zdaniem dziewczyny, porządek na forum trzeba zrobić, przecież z czasem pojawiać się będzie coraz więcej spraw, a co za tym idzie to i wątków więcej. Moja propozycja:

problemy z cerą i zadbane stycznióweczki też bym połączyła, zastanawiałam się jeszcze nad naszą wagą w ciąży ale czy by do zadbanych nie dołączyć ale upierać się nie będę ;-)

Natomiast jeżeli chodzi o usunięcie to jak większość z Was:

Grupa zamknięta kto chce dołączyć

dziwne sny w ciąży

przytulanki
 
Podpisuję się pod postem powyżej.

Co do listy mam to jak dla mnie jest nieczytelna
dane dot.jednej mamy powinny być w jednej linii, i tak jedna pod drugą.

można by to zrobić tak:

1 stycznia
mama............imię dziecka/płeć jak nie mamy imienia
mama............imię dziecka/płeć jak nie mamy imienia

2 stycznia
.....
....
itd.
 
Wiec tak

1..Przydatne linki - moim zdaniem to bardzo dobry traf, poniewaz ciezko potem doszukac tychze linkow...(tylko jedna kwestia by to byl krótki opis co to za link i nic wiecej)...Obstawiam ze sie przyda sie kazdej z Nas juz nieraz sama szukam linków ktore kiedys podałyscie i mam z tym maly kłopot.

2..Problemy z cerą i zadbane stycznióweczki - tak jak dziewczyny powyzej pisaly tez bym to połaczyła

3..Zakupy dla naszych maleństw z pomysłem na pokój dziecięcy - połaczenie jak najbardziej odpowiednie


Co do zamkniecia jakis watków nie mam zdania...
 
reklama
Do góry