reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy techniczne

1.na temat listy Styczniowych Mamuś mam takie same zdanie jak MartaPe-dobry pomysł ,myślę ze bedzie ok
2. jak najbardziej jestem za połączeniem zadbanych stycznióweczek z problemami z cerą i pokoju dziecięcego z zakupami.
3.wakacje można już usunąć
4.dwie kreseczki zostawić
5.brzusiów nie łaczyć z usg bo zrobi się bałagan.
6.można by było coś pomyśleć o nowych wątkach w póżniejszym terminie, tak jak pisała 87zabka no i można by jeszcze do tego było dodać Przygotowania do szpitala.czyli to wszystko co warto ze sobą mieć do porodu,kiedy spakowac torbę,co której z mamuś co juz rodziła bardzo się przydalo i co by poleciła innym.Bo szczerze mówiąc ja z synkiem byłam zielona.
7.dziwne sny można usunąć
 
reklama
Więc tak kochane stycznióweczki:
- "jak najbardziej jestem za połączeniem zadbanych stycznióweczek z problemami z cerą i pokoju dziecięcego z zakupami" - zrobione
- przytulanki - usunięte
- dziwne sny - usunięte
- czy ktos korzystal z uslug douli - usunięte bo nikt nie odpowiadał nawet
- wakacje - usunięte
Zastanawiam się co z listą styczniówek bo faktycznie jest tam bałagan. Czy zajmie się tym osoba, która to prowadzi i ma tego pilnować, czyli Molago?
Nie chciałabym kogoś urazić gdybym się tam wtrącała... Myślę że najlepiej by było założyć nowy temat Lista styczniówek i od początku go zrobić ładnie. Teraz ja np nie mogę usunąć niepotrzebnego pierwszego postu Molali bo automatycznie usuwa mi się cały temat...
No i czekam na dalsze propozycje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Więc tak kochane stycznióweczki:
- "jak najbardziej jestem za połączeniem zadbanych stycznióweczek z problemami z cerą i pokoju dziecięcego z zakupami" - zrobione
- przytulanki - usunięte
- dziwne sny - usunięte
- czy ktos korzystal z uslug douli - usunięte bo nikt nie odpowiadał nawet
- wakacje - usunięte
Zastanawiam się co z listą styczniówek bo faktycznie jest tam bałagan. Czy zajmie się tym osoba, która to prowadzi i ma tego pilnować, czyli Molago?
Nie chciałabym kogoś urazić gdybym się tam wtrącała... Myślę że najlepiej by było założyć nowy temat Lista styczniówek i od początku go zrobić ładnie. Teraz ja np nie mogę usunąć niepotrzebnego pierwszego postu Molali bo automatycznie usuwa mi się cały temat...
No i czekam na dalsze propozycje :)

To może umówić się z Mol że zrobisz listę i ona edytuje swój 1 post i napisze poprostu coś w stylu "tutaj zamieszczona lista styczniówek, bez komenarza, wszelkie zmiany kierować do Ewci" a ty w 2 temacie zrobisz liste?
 
Ja jestem nowa na forum, wiec mi raczej nie wypada sie narzucac z pomyslami:zawstydzona/y:, ale tak mi sie na poczatku rzucil w oczy watek "Pracowac... nie pracowac w ciazy" i wydaje mi sie, ze spokojnie mozna o tym pisac na ogolnym, albo np stworzyc watek "Formalnosci" lub "Przepisy prawne" i tam mozna poruszac wszelkie tematy zwiazane z roznymi przepisami. Na pewno nie raz bedziemy mialy jakies watpliwosci :tak: I wtedy mozna polaczyc tamten watek z tym nowym.
To tylko pomysl :zawstydzona/y::-)
 
Ewcia - super, że porobiłaś porządki :-)

Jeżeli Molago sie nie obrazi to jestem za stworzeniem nowej listy styczniowych mamuś, trochę bardziej przjerzystej, jak pisały wczesniej dziewczyny....


P.S. przypomniało mi się coś jeszcze...
proponowałabym usunąć wątek styczniowych aniołków, natomiast w liście styczniowych mamuś dodać listę styczniowych aniołków, bo myslę, że jest to ważne, a jako jeden z wątków trochę ucieka w natłoku wszystkich wątków...
no i mam nadzieję, że to już jest kompletna lista, nic się więcej nie pojawi, więc mogłoby być wyróżnione na górze..
Co Wy na to?
 
Ostatnia edycja:
Szkoda bardzo, że wątek tak mało oblegany....

Dominiczko co do listy to sie zupełnie zgadzam!!!! Dziś bylam i jak dla mnie nadal bez zmian!!! Można było by usunąć ją i sobie po prostu wszystkie dziewczyny spisać i wszystko pięknie i fajnie zrobić od początku:)
Lista naszych styczniowych Aniołków również mogłaby być przyklejona i w osobnym temacie (ja sobie o tak pomyślałam;)), ponieważ jest bardzo ważna!!!!

A co do listy to może ładniej by wyglądało np:


1.styczeń.2011

Zielona2909- oczekuje ukochanej NIESPODZIANKI, z synkiem Piotrusiem

Dragon - oczekuje ukochanej NIESPODZIANKI

Klaudoos - oczekuje ukochanego SYNKA.

...itd


2.styczeń.2011


Molago - oczekuje ukochanej NIESPODZIANKI .

Aniwar - oczekuje ukochanej NIESPODZIANKI.

Blondi84 - oczekuje ukochanej NIESPODZIANKI.

itd.............


To jest moja propozycja listy...myśle, że tak bedzie wyraźniej i czytelniej;-) A co do imion nad jakimi sie zastanawiamy to jeszcze może lepiej nie wpisywać bo często trzeba byłoby co jakis czas zmieniać ale gdy będziemy pewne płci to mogą się znajdować;-) A jak o dzieci nasze już obecne chodzi to jestem za wpisaniem (tylko już nie wiem czy te daty urodzenia są konieczne:confused:), ale to już można wspólnie zadecydować. A i osoba, ktora bedzie się tym zajmowała moim zdaniem powinna śledzic co inne dziewczyny piszą np. gdy dowiadujemy sie o płci bądź zmianie terminu porodu...i sobie wszystko fajnie na bierząco tutaj poprawiać:tak: Bo przeciez wiele z nas no niema głowy by pisac częstko wiadomości jak tylko cos się zmienia, a jak i tak są one wszystkim udostepnione...więc tutaj tylko trzeba sobie wszystko śledzić i będzie super:tak:

I myśle, że juz tej listy tam niema co poprawiać tylko całkowicie usunąć i założyc od początku...bo i tak już jest bałagan.
 
Ja wole tutaj pisać niż na priv...bo i tak mamy odpowiedni temat:)


Molago więc myśle, ze lista znacznie lepsza ale
- pozostałe dziewczyny musisz dopisać,

- proponowałabym zrobić odstępy pomiędzy kolejnymi dniami z terminami bo wszystko jest zlane i taka tecza wyszła...

- mi sie osobiście bardziej podoba jak piszemy o niespodziance niż o czekaniu na.... bo tak jakos pusto jest;)

- teraz masz wiele do nadrobienia ponieważ wiele z nas zna płeć i to też trzeba poprawić

- co do imion proponowanych -to może gdy jeszcze sami imion pewnych nie mamy (bo i też wiel dziewczyn plci nie zana) to może sobie je darować bo i tak mamy je w wątku naszym;) A tak jest tego zbyt dużo...i gdy np. sobie bedziemy tak co jakis czas zmieniac to czy Ty tak bedziesz sobie tutaj poprawiała co chwilke- chodzi mi o to czy ma to sens???

- no i myśle, że tez fajniej by to wygladało jak dziewczyny nie byłyby tak w linijce wyśrodkowane;)

To takie moje skromne zdanie jest:)


aaa i mam pytanie...dlaczego teraz nasza lista nie bedzie przylkejona tylko jako normalny temat????? Bo mysle, ze jako przyklejony temat lepij by było:)
 
Ja wole tutaj pisać niż na priv...bo i tak mamy odpowiedni temat:)


Molago więc myśle, ze lista znacznie lepsza ale
- pozostałe dziewczyny musisz dopisać,

- proponowałabym zrobić odstępy pomiędzy kolejnymi dniami z terminami bo wszystko jest zlane i taka tecza wyszła...

- mi sie osobiście bardziej podoba jak piszemy o niespodziance niż o czekaniu na.... bo tak jakos pusto jest;)

- teraz masz wiele do nadrobienia ponieważ wiele z nas zna płeć i to też trzeba poprawić

- co do imion proponowanych -to może gdy jeszcze sami imion pewnych nie mamy (bo i też wiel dziewczyn plci nie zana) to może sobie je darować bo i tak mamy je w wątku naszym;) A tak jest tego zbyt dużo...i gdy np. sobie bedziemy tak co jakis czas zmieniac to czy Ty tak bedziesz sobie tutaj poprawiała co chwilke- chodzi mi o to czy ma to sens???

- no i myśle, że tez fajniej by to wygladało jak dziewczyny nie byłyby tak w linijce wyśrodkowane;)

To takie moje skromne zdanie jest:)


aaa i mam pytanie...dlaczego teraz nasza lista nie bedzie przylkejona tylko jako normalny temat????? Bo mysle, ze jako przyklejony temat lepij by było:)

A mi niespodzianka jakoś tak dziwnie brzmi. A nawet jak ktoś imiona zmienia co tydzień to znaczy że listę trzeba zmieniać co tydzień? możesz sobie zażyczyć by przy tobie nie było żadnego imienia dopóki nie będziesz pewna i tyle. Ja jak zmienie imiona to nie będzie mi przeszkadzać ze na liście są stare bo i tak nie wiem co tam w brzuszku siedzi więc co za róznica czy zmieni się je odrazu czy za jakiś czas jak płeć będzie pewna?
 
reklama
Wiesz ariska ja tylko sobie tak pomyślałam i to zupełnie nic nie znaczy:) Jak o imionka chodzi to mi jest jedno ale tez tak mi przez myśl przeszło, że fajnie jakby były nasze aktualne (ale jejku bez różnicy tak naprawde;-)). Juz tam mniejsza z tym...tylko chcialam dac takiego pomysła:tak: Mi tez się imionka podobają tylko, że i tak tez można... i chciałam zwyczajnie to napisać. Oczywiście nikomu nic nie narzucając:tak: Bo to co się dzieje tutaj na forum tworzymy WSPÓLNIE więc pomyślałam, że każde uwagi są mile widziane, a potem Wszystkie decydujemy co dalej. Troszke czuje, że źle to co napisałam odebralaś;-);-) No ale nic bynajmniej coś ruszyło i fajnie:-D:-D
 
Do góry