reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy techniczne

Ja jestem nowa na forum, wiec mi raczej nie wypada sie narzucac z pomyslami:zawstydzona/y:, ale tak mi sie na poczatku rzucil w oczy watek "Pracowac... nie pracowac w ciazy" i wydaje mi sie, ze spokojnie mozna o tym pisac na ogolnym, albo np stworzyc watek "Formalnosci" lub "Przepisy prawne" i tam mozna poruszac wszelkie tematy zwiazane z roznymi przepisami. Na pewno nie raz bedziemy mialy jakies watpliwosci :tak: I wtedy mozna polaczyc tamten watek z tym nowym.
To tylko pomysl :zawstydzona/y::-)
bardzo dobry pomysl ja sie pod tym podpisoje tym bardziej ze niewszystkie kobietki pacoja a wszystkie beda mialy pytania prawne a nie tylko o prace ale tez o prawa i inne takie
Ewcia - super, że porobiłaś porządki :-)

Jeżeli Molago sie nie obrazi to jestem za stworzeniem nowej listy styczniowych mamuś, trochę bardziej przjerzystej, jak pisały wczesniej dziewczyny....


P.S. przypomniało mi się coś jeszcze...
proponowałabym usunąć wątek styczniowych aniołków, natomiast w liście styczniowych mamuś dodać listę styczniowych aniołków, bo myslę, że jest to ważne, a jako jeden z wątków trochę ucieka w natłoku wszystkich wątków...
no i mam nadzieję, że to już jest kompletna lista, nic się więcej nie pojawi, więc mogłoby być wyróżnione na górze..
Co Wy na to?
mozna by bylo na samym poczatku listy wpisac liste naszych aniolkow tak jak maja inne watki zaraz na poczatku z tekstem np. za szybko od nas odeszli i pod spodem lista nikow mamus co stracilyi w ktorym tygodniu aniolki styczniowe


Ewcia - ja mam taki pomysł na pózniej jak już się zaczną pojawiać na świecie nasze maluszki by zrobić drugą listę, taką bez komentarzy tylko data urodzenia, waga, dlugość i imię maluszka - tak pokolei jak się będziemy rozpakowywać bez komentarzy, gratulacji itd. myślę że to byłoby bardziej czytelne niż pisanie na ogólnym, a gratulacje i opisy sobie będziemy pisać na innych tematach.
no to tez dobry pomysl lLISTA ROZPAKOWANYCH STYCZNIOWEK-BEZ KOMENTARZA i tam by sie wpisywalo w jakim dniu jakie kobietki urodzily kogo i jaka waga i miara i moze foteczka dzidzi jak kobietki by chcialy
mi bardzo podoba sie jak maja sierpnioweczki maja pozadek osobno temat na gratulacje osobno na opowiesci z porodowek osobno goraca linia i wogole tak czytenie wszystko maja

a mam jeszcze prosbe do ewci bo pisalam priw do molago ze wpisala mi 10 lat wiecej niz mam w rzeczywistosci w tym roku mam 23 dopiero w przyszlym bede miala 24 a na liscie mam wpisane 34 lata i termin porodu na 11 stycznia a nie na 8 moze niebylo jej na bb albo niesprawdzala priwa ale pisalam i prosilam o zmiane :-)
 
reklama
czasami dobrze kuknac na inne watki :)
napewno brakuje regulaminu i mysle, ze mozna go przykleic zeby kazda nowa mamusia wiedziala co i jak, tam tez mozna napisac porady jak dodac suwaczek.
 
dominika ja pamietam jak w pierwszej ciazy nie moglam sie doczekac jak zobacze moje szczescie, teraz ciesze sie ciaza.
czasem jednak milo wybiegac w przyszlosc hehe
 
ja też proszę o dopisanie do listy, bo pisałam już kilka razy i nic... Kasia(22lata) czekam na córeczkę(ale jeszcze do potwierdzenia) termin na 15 stycznia
 
mozna by bylo na samym poczatku listy wpisac liste naszych aniolkow tak jak maja inne watki zaraz na poczatku z tekstem np. za szybko od nas odeszli i pod spodem lista nikow mamus co stracilyi w ktorym tygodniu aniolki styczniowe



no to tez dobry pomysl lLISTA ROZPAKOWANYCH STYCZNIOWEK-BEZ KOMENTARZA i tam by sie wpisywalo w jakim dniu jakie kobietki urodzily kogo i jaka waga i miara i moze foteczka dzidzi jak kobietki by chcialy
mi bardzo podoba sie jak maja sierpnioweczki maja pozadek osobno temat na gratulacje osobno na opowiesci z porodowek osobno goraca linia i wogole tak czytenie wszystko maja

a mam jeszcze prosbe do ewci bo pisalam priw do molago ze wpisala mi 10 lat wiecej niz mam w rzeczywistosci w tym roku mam 23 dopiero w przyszlym bede miala 24 a na liscie mam wpisane 34 lata i termin porodu na 11 stycznia a nie na 8 moze niebylo jej na bb albo niesprawdzala priwa ale pisalam i prosilam o zmiane :-)

Też tak myślałam o zlikwidowaniu wątku o aniołkach a wpisaniu ich na górze listy. zaraz się tym zajmę.

Poprawiłam Twoje dane i dane innych dziewczyn, które do tej pory do mnie pisały na pw i tu w temacie :)

Też jestem za tymi tematami, inne dziewczyny też tak maja i czasami sama sobie podglądam co tam u nich, jak się rozsypują, ile jest u nich chłopców a ile dziewczynek itp.

Regulamin też zrobiony.
Wszelkie sugestie mile widziane :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ale dziewczyny wybiegacie daleko w przyszłość... "lista rozpakowanych..." :-D :-D :-D
Ależ kochana, to wcale nie taka daleka przyszłość :) Tu chodzi o dogadanie się co i jak ma wyglądać zanim pierwsze maluszki pojawią się na świecie by uniknąć takiego chaosu jak jest z listą styczniówek. A cztery miesiące miną jak... zresztą zdarzają się przecież i wcześniaczki, na to też musimy być przygotowane
Co do listy styczniowych mamuś - nie ma sensu robić nowej, Mola naprawdę się napracowała, a Ewa dostosowuje ją do naszych pomysłów i już jest coraz bardziej OK.
 
Pisałam wczoraj do moli i na razie jej nie ma, więc poczekajmy aż się odezwie i na pewno zmieni trochę te kolorki i będzie supcio. Ja staram się aktualizować dane, zmiany itp. Piszcie do mnie to Was podopisuję, jak kogoś tam nie ma :)
 
dominika ja pamietam jak w pierwszej ciazy nie moglam sie doczekac jak zobacze moje szczescie, teraz ciesze sie ciaza.
czasem jednak milo wybiegac w przyszlosc hehe
racja trzeba cieszyc sie ciaza bo ten pieknyczas bardzo szybko mija :-)
Też tak myślałam o zlikwidowaniu wątku o aniołkach a wpisaniu ich na górze listy. zaraz się tym zajmę.

Poprawiłam Twoje dane i dane innych dziewczyn, które do tej pory do mnie pisały na pw i tu w temacie :)

Też jestem za tymi tematami, inne dziewczyny też tak maja i czasami sama sobie podglądam co tam u nich, jak się rozsypują, ile jest u nich chłopców a ile dziewczynek itp.

Regulamin też zrobiony.
Wszelkie sugestie mile widziane :)
bardzo dziekoje za maiane danych :-) jesli bylabys jeszcze kiedys na tej liscie i cos bys robila to mozesz dopisac ze czekam na synka Antosia bo wlasnie dzis sie dowiedzialam ze bedzie synus :-)
 
reklama
macie rację dziewczyny, że szybko minie :-) jeszcze tak naprawde ze 2-3 miesiące i będziemy pakowały walizki do szpitala :-D
 
Do góry