reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy techniczne

Dziewczynki, do kogo mogę napisać ,żeby zostać wpisaną na listę...wysyłałam już kilka razy dane do MOLAGO, ale nie mogę doprosić się dopisania do listy...a tu już połowa ciąży ??? Pozdrawiam
 
reklama
Ewcia - mam pytanko, malogo nie odpisuje więc pytam, czy liste płci, którą zrobiłam, można dodać jako post pod liste, tak, zeby było w jednym miejscu, a będę edytować w razie zmian???
 
reklama
Dziewczynki, pomyślałam, że na początku listopada założę wątki typu: rozpakowane stycznióweczki, opowieści z porodówek, gorąca linia styczniówek. Niektóre mają termin na koniec grudnia więc różnie to bywa, choć lepiej może nie zapeszać...
 
Do góry