reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy techniczne

No też uważam że już dużo lepiej :) Jak na mój gust to tylko trochę za pstrokato. Wolałabym by tylko nasze nicki były wyróżnione kolorem i potem już imiona naszych maluszków w zależności od tego czy dziewczynka (czerwony) chłopczyk (niebieski) Wtedy by bylo wyraźnie ile chłopczyków styczniowych ile dziewuszek. Bo coraz więcej z nas już zna płeć.
Ale i tak jestem pełna podziwu dla Moli - bo to kosztowało na pewno dużo pracy i czasu :)
 
reklama
Wiesz ariska ja tylko sobie tak pomyślałam i to zupełnie nic nie znaczy:) Jak o imionka chodzi to mi jest jedno ale tez tak mi przez myśl przeszło, że fajnie jakby były nasze aktualne (ale jejku bez różnicy tak naprawde;-)). Juz tam mniejsza z tym...tylko chcialam dac takiego pomysła:tak: Mi tez się imionka podobają tylko, że i tak tez można... i chciałam zwyczajnie to napisać. Oczywiście nikomu nic nie narzucając:tak: Bo to co się dzieje tutaj na forum tworzymy WSPÓLNIE więc pomyślałam, że każde uwagi są mile widziane, a potem Wszystkie decydujemy co dalej. Troszke czuje, że źle to co napisałam odebralaś;-);-) No ale nic bynajmniej coś ruszyło i fajnie:-D:-D

nie wiem dlaczego ty zawsze tak bierzesz wszystko do siebie. Nie mam nic przeciwko temu że dałaś swoje sugestie to bardzo dobrze , ja dałam swoje. Więc nie wiem dlaczego bierzesz to tak bardzo do siebie że źle cię zrozumiałam czy coś
 
Kochane, staram się pomóc molago i edytuję listę styczniówek jak tylko zauważam czy już poznałyście płeć, nie jestem jednak na 100 % pewna czy wszystko jest ok, więc jakby były jakieś błędy to piszcie na pw lub tutaj :)
 
Ewcia - ja mam taki pomysł na pózniej jak już się zaczną pojawiać na świecie nasze maluszki by zrobić drugą listę, taką bez komentarzy tylko data urodzenia, waga, dlugość i imię maluszka - tak pokolei jak się będziemy rozpakowywać bez komentarzy, gratulacji itd. myślę że to byłoby bardziej czytelne niż pisanie na ogólnym, a gratulacje i opisy sobie będziemy pisać na innych tematach.
 
ja np poczytuje i udzielam się tylko w kilku wątkach - dla mnie jest ich za dużo i najbardziej lubię po prostu styczeń 2011 gdzie jak by nie patrzeć poruszamy różne tematy, więc najbardziej uniwersalny.
co listy: ja nie przepadam za takimi kolorami i dużą czcionką, dla mnie bardziej czytelne by było po prostu (jak już któraś z Was pisała) w jednej linijce np:
ola-tp 1.01-córka Ala
ale na liście mimo tego że pisałam kilka razy na priv nadal mnie nie :-(
 
damqelle - jak najbardziej, tak zrobimy, ale jeszcze troszkę, co?
Zrobimy też taki temat - gorąca linia styczniówek, będą tam smsy od dziewczyn, np. z porodówki czy jak już urodzą, tak mają inne miesiące też zrobione i to bardzo fajny temat, taka pierwsza nowina o cudzie narodzin od szczęśliwej mamusi :). Wymienimy się tel. na zamkniętym albo pw.

joasieńka podaj mi Twoje dane i wpiszę Cię na listę bo molago rzadko jest i postaram się tą listę trochę ogarnąć :)

Co do tych kolorów to napiszę do molago żeby trochę zmienić ją bo nie chcę aby się obraziła, tyle się napracowała :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry