reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

SRZEDAM UBRANKA I INNE RZECZY, odbiór w Poznaniu Kiekrzu
Ceny do negocjacji

1.UBRANKO NA CHRZEST
KURTECZKA
SPODNIE
CZAPKA
+ BUCIKI rozmiar 11 (NOWE)


rozmiar ok 74
kolor biały


Wymiary:
Kurteczka dł. ok 38
szerokość pod pachami: ok. 38
dł. rękawa 23 + 5 cm mankiet


Spodnie:
długość 49 cm po rozwinięciu (po zewnętrznej stronie) lub 43 z podwiniętym mankietem
długość liczona od krocza: 29 i 24 z mankietem

001.jpg08.jpg01.jpg01.jpg
Cena 50 zł

2. Pajac Śpioch
BABY DESIGNERS
Nowy z metką
rozmiar 62
wypada większy
02.jpg01.jpg
Cena 25 zł
3. Kaftanik
BABY DESIGNERS
Nowy z metką
rozmiar 62
wypada większy
00_1.jpg
Cena 15 zł.
4. BODY
F&F
Nowa z metką
rozmiar 68
wiek od 3-6 m
body.jpg
Cena 20 zł.
5. BLUZKA
F&F
Nowa z metką
rozmiar 68
wiek od 3-6 m
01.jpg
Cena 25 zł
6. ŚPIWOREK DO SPANIA
AGE TINY BABY
kolor niebieski
Stan jak na zdjęciu
Długość: ok 61 cm
03.jpg
Cena 20 zł

 
reklama
Witam dziewczyny ja mam do sprzedania kombinezon na zimę, rożek i ciuszki 0-3 miesięcy ( śpiochy, pajacyki, kaftaniki, czapeczki, spodnie jensowe, bodziaki) stan idealny i dobry cena wszystkiego to 70zł zdjęcia na maila jak ktoś zainteresowany i wiadomość na priv
 
Hej Poznanianki,

mam do Was ogrooomną prośbę - poszukuję dobrego fryzjera stylisty w Poznaniu..zależy mi na doborze fryzury i dobrym cięciu..Jeśli macie jakieś pomysły to byłabym niezmiernie wdzieczna, bo po macierzyńskim wracam do pracy i chcialabym zadbać o siebie :tak::tak:
 
nareszcie jakas dobra dusza :-) dzięki Skrzat za podpowiedź..
a jaka dokładnie nazwa salonu? bo w tamtych okolicach jest chyba wiecej??
 
Ostatnia edycja:
Anime Kościelna 28 o ile się nie mylę ;). Tez u niego kilka razy bylam i mogę powiedzieć, ze jest spoko ale... jeszcze nie wiem czy to "ten" ;). W każdym razie trzeba wypróbować żeby się przekonać. A cena rośnie z każdą wizytą niestety...
 
reklama
Jagmar jak rośnie cena? Ja od lat płacę mniej więcej tyle samo:D Chyba, że teraz zmienił jakoś cennik? Popoludniu wrzucę numer telefonu do nich!
 
Do góry