reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam / kupię

Mam do sprzedania wozek 3 w 1, Rino Pericles ciemny granat.
W skład kompletu wchodzi:
-gondola z budką, materacyk, torba izolowana
-spacerówka ze śpiworkiem i parasolem
-maxi cosi ze śpiworkiem i budką oraz folią ochronną od deszczu
- stelaż z adapterami do mocowania poszczególnych części, z dużym koszem na zakupy kinderwagen-pericles.jpgkinderwagen-pericles (1).jpgkinderwagen-pericles (2).jpgkinderwagen-pericles (3).jpg


Maxi cosi oryginalne, z adapterami do wózka Bugaboo, czarne
101_2065.jpg101_2066.jpg101_2067.jpg
 
reklama
hej dziewczyny

mam do sprzedania lokówke, nówka , nieuzywana, kupiłam ja kiedyś dla kaprysu bo chciałam kręcić włosy... ale nigdy tego nie robiłam bo prostuje :) może komus innemu sie przyda :)w razie co proszę o pw :)



 
dziewczyny mam do sprzedaniapuma.jpgregenlaarzen.jpgsandalen.jpg
czarne pumy rozm 27 nl 16,5cm wkladka, kaloszki 26 i sandaly rozm 25.
wszystkie sa zadbane, mlody wysosl, a co do rozmiarowki, to wg mnie wszystkie ten sam rozmiar,tylko kupione jedne tutaj, jedne w pl a trzecie we francji.
 
Mam do sprzedania ubranka do chrztu
pierwsze niestety bez czapy i butków, bo gdzieś mi się zapodziały (są na pewno tylko nie mam pojęcia gdzie) za 20zł tj. krótkie spodenki i kamizelka. Rozmiar 68
Zobacz załącznik 489073
i drugie, zimowe za 40zł rozmiar 62 - ocieplane: spodenki, kurteczka i czapka + koszula, krawatka, kamizelka i butki (10cm)
Zobacz załącznik 489074Zobacz załącznik 489075
+ koszty wysyłki
 
reklama
mam do sprzedania poduszke do karmienia, nieuzywana wcale, bo ja nie karmilam/nie karmie piersia, wiec lezy niepotrzebna. jak ktos zainteresowany, to zapraszam :tak:
 
Do góry