reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam / kupię

agasta

szczęśliwa mamuśka
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2008
Postów
1 292
Zapraszam serdecznie do przeglądniecia szaf i zawartości strychu bądź piwnicy :-)
Z pewnością mamy w domu coś, co nam nie jest już potrzebne, a może przydać się komuś innemu :tak:
 
reklama
No to może ja zacznę, bo widzę ży wy jakieś takie nieśmiałe :-D

Koleżanka z pracy robi polarki z kubusiem puchatkiem z wyszytym imieniem dziecka z tyłu na plecach. Dostępne w kolorze różówym lub niebieskim, wszystkie rozmiary, cena 15 euro. Robi też papućki i ręczniki plażowe ale jakie ceny nie wiem bo nie pytałam.
A tak prezentuje się polarek mojej Claudusi :-)
 

Załączniki

  • IMG_2400.jpg
    IMG_2400.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 72
  • IMG_2401.jpg
    IMG_2401.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 71
  • IMG_2402.jpg
    IMG_2402.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 76
Do sprzedania
- nowe butelki AVENT 2 małe (125 ml) i 1 duża (260ml) w komplecie z dodatkowymi smoczkami
- komplet 2 smoczków powyżej 1 miesiąca
cena do uzgodnienia
 

Załączniki

  • IMG_2408.jpg
    IMG_2408.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 73
Tak bluzy mają rozmiary spytam czy 86 też ma przesylka nie wiem ile, podejrzewam ze 2 euro jakbym wysłała Ci listem.
A nie wybierasz się do Sencilli na spotkanie? To wzięłabym ze sobą :-)
 
No to jak tak mieśmiało...
Szyję Mei Tai - nosidła miękkie pochodzące z kultury azjatyckiej. Przeznaczone dla dzieci od m.w 4 m-ca życia do... 25 kg :-) Dziecko można nosic na brzuchu lub plecach. Sama przetestowałam takie nosidło i bardzo je sobie chwalę.
Zagłówek i pasy wypełnione gąbką dla wiekszego komfortu dziecka i osoby noszącej. Cena 40 euro
 

Załączniki

  • Bez nazwy.jpg
    Bez nazwy.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 68
  • mei tai markt.jpg
    mei tai markt.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 68
  • P1020789.jpg
    P1020789.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 75
Ostatnia edycja:
Beuaty ale zdolniacha z Ciebie :tak:

ja to umiem tylko skracać firanki, ubrania i przerabiać rzeczy. No i kiedyś uszyłam sobie sama bluzeczkę i spódnicę :-)
 
I jeszcze jakby ktoś był zainteresowany, tworze przewijaki podrózne. Boczne kieszenie pomieszcza zapasowe pieluchy, chusteczki itp. Podklady z flanelki ( w zestawie 3 szt)mocowane na rzepy. Przewijak sklada sie do rozmiaru mniej wiecej 20 x 26 cm. cena 12 eu
 

Załączniki

  • przewijak1.jpg
    przewijak1.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 67
  • przewijak3.jpg
    przewijak3.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 67
  • przewijak4.jpg
    przewijak4.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 61
  • przewijak.jpg
    przewijak.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 80
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki Agata :) Czasami coś mi się uda ;)A jak się siedzi w domu, to dla samej rozrywki chce sie cos robić...
 
Do góry