reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprzedam- kupię

Witam mam do sprzedania kilka rzeczy po moim synku min:
wózek Baby active jet- gondola,spacerówka,nosidełko- 300 PLN
Mnóstwo ubranek dla chłopca 0-6 mcy - spodnie, dresy,bluzy,bluzeczki,body,koszule,sweterki itp -ceny od 2PLN
leżaczek bujaczek Mamas&Papas-czekoladowo-ecrue- 70 PLN

Białą etole ślubną podszytą satyną -30 PLN oraz satynowe buty ślubne w rozmiarze 39 za 60 PLN

ZAINTERESOWANYM WYŚLĘ FOTY, wszystko do obejrzenia w Pruszczu Gdańskim
Proszę pisać na prv

Pzdr
 
reklama
sprzedam wózek x-lander , spacerówka plus gondolka, kolor granatowo-zielony, dodtakow informacje na prv,
 
Ostatnia edycja:
mam do sprzedania nowe buty ecco, rozmiar 22, kupione we wrześniu dla synka i niestety źle zmierzyliśmy stópkę synkowi, dołączam paragon zakupu tak więc buty są na gwarancji, przegapilismy termin zwrotu do sklepufirmy nie muszę zachwalać, bucki są super, oddychające, ciepłe i nieprzemakające, materiał z którego są zrobione gore- tex, buty są kolor ciemny granat z pomarańczową nitką, dodatkowo mają dwie wstawki odblaskowe, wysokość 15cm, wkładka jest wyjmowana
 
Ostatnia edycja:
Witam sprzedam 3funkcyjny wózek firmy Graco
fotelik samochodowy wyjmowana gondolka i wersja spacerowa wsio w 1
tacka na soczki w raczce pojemnik na tel czy okulary kosz pod wózkiem
folia przeciwdeszczowa CIMG3238.jpgCIMG3242.jpgCIMG3239.jpgCIMG3236.jpg
 
Sprzedam:
Leżaczek Fisher Price z wibracja i kocykiem 0-9kg (50zł)
Leżaczek.jpg
Garniturek chłopięcy rozmiar 80 (marynarka, spodnie, koszula, kamizelka, muszka i czapka), gratis dorzuce białe buciki i druga koszule. (60zł)
garniturek.jpg
Mate kojec Baby Mix żyrafa, stan jak nowy, raz uzyta, bo dostalismy drugą. (80zł)
Mata.jpg

Wiecej informacji i fotek na priv lub meila.
 
Ostatnia edycja:
Sprzedam kupon z GRUPONU na manicure hybrydowy do zrealizowana w gdańsku.
Cena 27 zł. zamiast 70 zł.Kupon ważny do 03.02.2012.
Może ,któraś z was będzie chciała wykorzystać go na andrzejki czy sylwestra.
 
Ja natomiast szukam mieszkania w Gdańsku w nowym budownictwie gdzie mogłabym zamieszkać z mężem i małymi dziećmi. Myślę poważnie nad ofertą apartamentu WaterLane przy ulicy Szafarnia, ale prosiłabym kogoś z Trójmiasta o opinie :) Czy to dobre miejsce do zamieszkania z dziećmi?
 
reklama
Do góry