reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprzedam skoczek wozek i wanienke

VeronicaMelania

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Styczeń 2011
Postów
503
Miasto
Bydgoszcz
540x405_skoczek-mothercare-j-568045.jpg224237-wozek-wielofunkcyjny-quinny-buzz-fotelik-maxi-cosi-2.jpgwanienka zebra niebieska.jpg

cześć. jestem młoda mama z osielska.
mam do sprzedania :
1.MOTHERCARE HUSTAWKA SKOCZEK JUMPER czerwony, yaki jak na obrazku - kupiłam go z przeceny za 100zł ale sprzedam za 60 :)) jest w bardzo dobrym stanie, nie naryszony
2.
Wózek głęboko-spacerowy Buzz 3 firmy Quinny charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i dużą funkcjonalnością. (cena: 600zł )
Spacerówka jest montowana tyłem lub przodem do kierunku jazdy, co pozwoli Ci ochronić maluszka przed wiatrem lub słońcem.
Trzy pozycje ustawienia siedziska pozwalają wybrać najwygodniejszą dla Twojego dziecka. Spacerówka wyposażona jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, co uniemożliwi maluchowi wyjście z wózka. Pałąk jest regulowany i wyjmowany. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, kiedy dziecko podrośnie i stanie się cięższe nie trzeba wkładać go i wyjmować z wózka górą, wystarczy wypiąć pałąk.

Tapicerkę można w całości zdjąć i wyprać, dzięki czemu łatwo jest wózek utrzymać w czystości. Pozwala on na komfortowy spacer przy każdej pogodzie. Budka spacerówki wyposażona jest w system cichego składania, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że obudzisz swoje dziecko w trakcie rozkładania.

Trójkołowy stelaż Buzza wykonany jest z aluminium, dzięki czemu jest lekki. Bardzo łatwo składa się i rozkłada wystarczy wcisnąć jeden przycisk. Możesz to zrobić z dzieckiem na ręku. Po złożeniu stelaż się blokuje, co bardzo ułatwia transport wózka. Tylne koła są duże, przednie mniejsze, podwójne, obrotowe, z możliwością zablokowania. Cechy te zapewnią Twojemu dziecku komfort podróżowania, a Tobie komfort prowadzenia wózka.

Wszystkie koła są amortyzowane, dzięki czemu wózek świetnie sprawdza się w każdym, nawet najtrudniejszym terenie. Koła można łatwo zdjąć, co sprawia, że Buzz zmieści się do każdego bagażnika. Rączka wózka ma regulowaną wysokość, co pozwoli dostosować jej położenie do Twojego wzrostu.

3.
WANIENKA DO KĄPIELI HIPPO 100 CM PRIMA BABY NIEBIESKA sprzedam za 20 zł. (obrazki są trochę powycierane, ale to niczemu nie szkodzi)



  • długość zewnętrzna wanienki: 100 cm

  • bezpieczna, wygodna i stabilna

  • posiada wgłębienia na mydełko lub inne kosmetyki

  • łatwa do utrzymania w czystości - jest wykonana cała z plastiku

  • ułatwi kąpiel najmłodszych - śliczny hipcio urozmaici codzienną higienę



zdjęcia wstawiłam z internetu ze wzgledu na to , że wszystko mam pochowane i spakowane w piwnicy i czekają na odkupienie
 

Załączniki

  • 540x405_skoczek-mothercare-j-568045.jpg
    540x405_skoczek-mothercare-j-568045.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 298
  • 224237-wozek-wielofunkcyjny-quinny-buzz-fotelik-maxi-cosi-2.jpg
    224237-wozek-wielofunkcyjny-quinny-buzz-fotelik-maxi-cosi-2.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 221
  • wanienka zebra niebieska.jpg
    wanienka zebra niebieska.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 292
reklama
Do góry