reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam,oddam,kupię

kugela - tak sobie pomyślałam, że nadmiar kosmetyków zawsze też możesz jakiejś potrzebującej mamie przekazać lub w szpitalu zostawić.
 
reklama
no jakos bede szukac, kogo tym "uszczesliwic" :-) ale latwo nie bedzie, bo tu sie kosmetyki sypia jak gradem z kazdej strony... W szpitalu nie ma co, bo tam tez cos rozdaja a i polozna juz "straszyla", ze tez cos przynosi nowonarodzonym :sorry2: Tyle to dorosly nie zuzyje chyba przez rok :shocked2:

Elvi - my postawilismy na Welede :-)
 
A tam chusteczki to zużyjesz w kuchni w wc, na spacerku nawet za 2 lata.Ja bym się tym nie przejmowała.
 
Pieszczoszka sliczne sa te torby, pdoba mi sie ta granatowo limonkowo rozowa :) powiedz mniej wiecej jaki est koszt uszycia takiej torby i czas oczekiwania?
 
zalezy jaka torba . Mi szyła taki worek na zamek (szyla ją 2 dni) i zapłaciłam z przesyłką 52zl
ale zalezy jaka torebka i na jakie zapiecie i tak dalej :) ale mowie ci warto bo bardzo solidnie zrobiona
 
reklama
Do góry